Avto
24 ogledov

V zimo nekateri na "slick" gumah

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 17:19 17.november 2014.

    Vse nove gume imajo samo prvi milimeter dobro gumo,za zdrs, potem pa je zelo slaba in na ledu zelo slabo prime.Kramparce so dobre za sneg. Več snega je bolj primejo in je nepomembno koliko so stareSprobajte že enkrat ...prikaži večt ne samo ponavljat kot papagaji, kar vam rečejo trgovci.

  • 4krogci 14:40 17.november 2014.

    Ljudje moji zunaj je skoraj 20 stopinj! In v takih razmerah uničiš zimsko gumo v manj kot mescu! Sej profil ostane sam lamele ratajo trde in s tem neučinkovite! Sam sem tudi še trenutno na letnih, ampak ko bo napovedan ...prikaži večn prvi sneg do nizin si bom uzel pol ure časa in jih premontiral! Nekateri pa furajo že od sredine oktobra z zimskimi potem bodo pa jokcal da sej guma je nova ampak prime nic ne in cesta ni dovolj scistena!!

  • patrijarh 15:31 17.november 2014.

    Pametnjakovič

  • STF 16:14 17.november 2014.

    Se strinjam z audijem spodi, trenutno so letne BOL varne kot zimske. Vprasanje je samo ali so vsi vozniki tako odgovorni, da jih zamenjajo ko je potrebno.

  • Papaja Popi 16:44 17.november 2014.

    Ponovno ponavljam;Pa kaj, če so gume stare.Če je profil dovolj globok in je bočna stran gume nepoškodovana je še zmeraj dobra tudi, če je stara več kot pet let.To , da je treba kupit gumo na dve ...prikaži več do pet let je samo dovolj močen trgovski lobi.

  • STF 16:55 17.november 2014.

    me zanima, ce bi bil motorist in bi trdil isto, medtem ko bi zaradi zdrsa "nove-stare" brzel proti ograji.

  • vzev 16:59 17.november 2014.

    Papaja Popi, vzami 10 let staro gumo in jo vrži iz rok, in naredi enako z novo gumo, boš takoj videl razliko. Stara guma postane z leti trda in s tem ima tudi precej slabši oprijem.

  • Papaja Popi 18:30 17.november 2014.

    STF, poglej pred Savo Kranj, kje in kako ter koliko časa jih skladiščijo.Če je do tja predaleč pa ti bodo razložili, če bodo hoteli, ko jih boš vprašal.

  • STF 19:09 17.november 2014.

    Zalostno, da jih skladicijo slabo, ce je to kar mi zelite povedati.

  • Johan Spohan 20:36 17.november 2014.

    Sploh je guma zelo v redu če je profil kot glava tvojega vzornika, po katerem si vzel vzdevek

  • KOJAK 17:32 17.november 2014.

    Se strinjam, da je tudi več kot 5 let stara guma a z dvolj profila še vedno primerna. Naj samo spomnim da EU predpisi kot novo gumo razumejo tudi do 5 let skladiščene gume.

  • STF 18:16 17.november 2014.

    Vidm, da ste zelo na - glede moto komentarja. Ampak tu je to zelo res. Stara guma otrdi, kar je sploh na motorju zelo negativna lastnost. JA EU pravi da 5 let stare skladiscene gume so ok. AMPAK SKLADISCENE. ne ...prikaži več na soncu, potem mrazu, spet soncu, tople hladne od votnje itd. 5 let RABLJENA guma ni ok.

  • Papaja Popi 17:21 17.november 2014.

    Pa da dodam še to.Vsi vi , ki to ne dojamete, vas vidim, ko vozite 40 na uro, ko pade sneg in to na avtocesti.Ne rečem , da jaz vozim 130 , ko pade sneg, ker takrat tudi ...prikaži več pravkar kupljene gume ne pomagajo.Razmislite.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.