Magazin /magazin/vip
217 ogledov

"Valerio je z mano prekinil stike"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tecumseh_1975 08:36 20.februar 2015.

    Edino prav. Kaj pa zdaj tale mali zavaljeni pujsek cvili... med oddajo bi Trio adijo če bi jim dovolili Valeria nataknili na kol in spekli na odprtem ognju. Zdaj bi pa rad še da jim plača al kaj?

  • wingspan15 08:52 20.februar 2015.

    Dečko ima precek kratek spomin.

  • Janez_53 09:04 20.februar 2015.

    Očitno je tip zelo pozabljiv! Ali pa se mu zdi normalno takšno zahrbtno delovanje, kot so ga počeli na račun Valeria??? Valerio se je popolnoma pravilno odločil!

  • titty 09:34 20.februar 2015.

    Groza od "človeka" tale Marko! Je pozabil kolko je bil fouš Valeriiju in kaj vse je govoril, ko je šel v Pariz? Pa kako so ga sprejeli, ko je šel Almir domov, Valerijo pa nazaj v gostilno! Tale je še ...prikaži več bolj butast v resnici kot pa v šovu in me res zanima kdo zaposli takega "kuharja".

  • boris.pozenel 10:04 20.februar 2015.

    edino prav...po vsem tistem kar je mastko blebetav pa podlo do konca igral bi mu morali kamen za nogo dat pa 10let pomivalnice ne pa evre.tip je beden res

  • stela 14:19 20.februar 2015.

    Aaa haha bravo Thomy....jaz tud komi čakam jutrišnji dan....:)

  • horda 06:59 21.februar 2015.

    Edino pravilno! Ostali se zdaj lahko delajo frajerje, vendar po mojem mnenju tudi oni ne bi delili denarja z Valerijem in Edijem.

  • Thomy 08:50 20.februar 2015.

    Aha aha... ok... To je rekel Marko. Dobro... Hvala.Zdaj pa komaj čakam jutri, da bom jutri videl odgovor Valeria...Hvala Žurnal, da mojo potrebo po pomembnih novicah nikoli ne pustiš na cedilu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.