Projekti
13 ogledov

Varčevanje je kot vrhunski šport

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mukotrpni 12:19 24.oktober 2012.

    vse lepo in prav,ampak ni napisano od česa naj prišparam? Od 600€ plače?Lahko bi kakšne druge gluposti pisali tako kot do zdaj...

  • R9 11:02 24.oktober 2012.

    Ja ja, kar račune odpirat otrokom. Potem boste imeli pa zvišano plačilo vrtca in manjši otroški dodatek zaradi stanja na otrokovem računu. Bolano!

  • zdrej 12:38 24.oktober 2012.

    Mislim da članek ni glupost, glupost je politika naših politikov, politika kapitalizma oz. v njem soudeleženih (banka, lastniki podjetij). Namreč ti dve politiki bi morali omogočati plačilo vseh normalnih obvesznosti ter dopust vsakemu delavcu.

  • erikkk 13:44 24.oktober 2012.

    Samo i tistem revnem sloju se govori kako naj šparajo, kako naj pazijo ...Kaj pa tavelike sv*je ... ki imajo plačo par tisočakov na mesec ... Kaj so sploh oni da lahko imajo take plače, pa da nam, ...prikaži več nižjemu sloju odmerjajo kako naj varčujemo.Dokler bodo oni imeli čez tisoč plače pa glavno besedo ne bi nikoli prav v tej naši državi ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.