Slovenija
60 ogledov

Varovanje Janše podaljšano

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • titty 13:13 22.februar 2013.

    Mar bi se vprašal zakaj mu grozijo! Kako se počuti, me pa prav nič ne briga! Očitno pa je, da je srečn in vesel ker je predsednik vlade, sicer se ne bi prerinil do predsednika vlade (ker izvoljen ni bil!)!

  • vladek 14:01 22.februar 2013.

    Vi a niste po TV slišali Jurčeka...ić kako je reku svojem čuvaju"ubi ga,ubi ga" za tistega novinarja se je šlo.Potem pa še tast,kje mam pištolo,ko je novinar stal pred hišo na cesti.In taki bodo sedaj preko Alenke vladali.Jadna si mi ...prikaži več moja Slovenija.Dragi moji Slovenci odprite oči.JJ je sitna riba proti PS.Bog čuvaj Slovenijo

  • puksicd 15:43 22.februar 2013.

    Ne dam za njegovo varovanje! Naj plača sam, če se počuti ogroženega!

  • Scott 16:21 22.februar 2013.

    Ko pa je bonsai še dolga leta užival raznorazne privilegije(pisarna, avtomobil,denar...)se pa niste oglašali?

  • franke 13:53 22.februar 2013.

    ZAKAJ PA SPLOH VAROVANJE?

  • revček 18:36 22.februar 2013.

    Če bi bil jaz jj bi si že sam kaj naredu ker v taki koži pa res ne bi mogu bit

  • ennanova 13:12 22.februar 2013.

    Egocentrični politiki in rojevanje novega političnega subjektaŠe več egocentričnih politikov ali končno novi politični subject?http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/807-egocentricni-politiki-in-rojevanje-novega-politicnega-subjekta

  • mrki 13:07 22.februar 2013.

    si pa res bogi na duhu ! kaj ko bi tebi in tvoji družini grozili vsak dan !? ti bi se najbrž počutil srečnega in veselega!!

  • mrki 13:44 22.februar 2013.

    no pa mi ti brihta razloži zakaj mu grozijo !? miško , vsaka palca ma dva konca !!

  • Presvetli 13:51 22.februar 2013.

    Zato,ker sta kradla!!!

  • titty 13:52 22.februar 2013.

    Ja pa saj ti praviš da mu grozijo, pa še razloži zakaj! Tu bi pa palca morala imet več koncev, da bi zajela tudi njega!

  • Fertel 15:15 22.februar 2013.

    JJ je sitna riba proti PS? Ti si pa sitna riba v duhu. Vsi so pokvarjeni in vsi morajo za večno zginiti s politične scene. Če pa opranoglavci niste sposobni videti dlje od naših - vaših, potem nam ...prikaži več pa res še bog ne more pomagati tudi, če bi še tako hotel.

  • mrki 15:17 22.februar 2013.

    a si pozabu na napis v LJ , pa pisma !! nisi mi odgovoru na vprašanje.

  • Scott 16:23 22.februar 2013.

    Si od takšnega primitivca pričakoval odgovor???

  • titty 21:40 22.februar 2013.

    ZAKAJ mu grozijo, to je bilo vprašanje. Razumeš ravno toliko kot tvoj veliki vodja, to je NIČ. Ponovimo od začetka, morda bo zdaj bolje. ZAKAJ mu grozijo in ne KAJ IN KJE mu grozijo? Bo šlo zdaj?

  • feferon 10:37 23.februar 2013.

    Me niti ne mika, da bi ga sploh od blizu videl, začnem šaltat kanale po tv ko se on pojavi...

  • titty 12:59 22.februar 2013.

    Strah ima velike oči, a neda jjc??

  • Fertel 13:27 22.februar 2013.

    Če nisi storil ljudem nič slabega, ne rabiš nobenega varovanja. Če si pa delal v njihovo škodo, če si dopuščal ropanje državnih bank, še posebej, če si imel pri tem vlogo vrhovnega varuha državnega premožanja - potem je seveda bojazen ...prikaži več utemeljena je je sprejetje take uredbe razumeti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.