Slovenija
20135 ogledov

Vas policist lahko vpraša, kje ste zaposleni?

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • AnzeSmolej 21:27 15.junij 2019.

    enkrat me je policaj to vprašal pa sem mu povedal, ker je vedel da je moja plača precej na nižjem spektru mi je dal tudi minimalno kazen, dejansko bi moral plačati 2x toliko + pike. Rekel se mu hvala in to je bilo to.

    • AnzeSmolej 21:27 15.junij 2019.

      s tem hočem povedati da so policaji tudi samo ljudje in niso samo brezsrčni roboti....noja mogoče v LJ

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 20:39 15.junij 2019.

    Počas voz,pa te ne bojo nič sprašval,Modri dirkač!

  • ePartizan 08:16 17.junij 2019.

    Preprost odgovor glasi, nisem zaposlen.

  • tomaz 10:58 16.junij 2019.

    Če nimaš slabe vesti, mu lahko poveš vse kar hoče vedeti in prav malo me briga, kaj lahko vpraša ali kaj ne. Imel sem primer, ko je nekdo, ki je zjutraj vstal s levo nogo in prijavil na 113 kršitev, ...prikaži več3 kršitev, ki jo ni bilo. To so policisti na kraju po preverbi vse dokumentacije tudi ugotovili, pa ta dokumentacija sploh ni v njihovi pristonosti ampak v pristojnosti druge inšpekcije. Sedaj, ko imajo te podatke, se na take prijave ne odzivajo več. Torej za kaj bi jim ne dal podatkov?

  • banja 10:25 16.junij 2019.

    No, mene je tov. milčičnik to vprašal še v Jugoslaviji. Z vprašanjem mi je dvignil pokrovko, kajti ta nadebudni karierist me je vprašal v samoupravni latovšini takole: "V kateri delovni organizaciji združenega dela združujete svoje delo?" Jaz sem mu odgovoril, ...prikaži več naj kar preprosto vpraša, kje sem v službi. Nakar on meni: "To pa ne!"

  • Avatar Lavalenna
    Lavalenna 00:58 16.junij 2019.

    Ali veš, kje najti žensko za eno noč? Pridite v >>> www.Sexcoss.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.