Svet
16 ogledov

Vaš telefon financira vojno v Afriki?

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • max 07:23 28.september 2011.

    V živalskem vrtu je treba spraznit kletke, in notr zapret tebe in tebi podobne psihopate.

  • privat 07:24 28.september 2011.

    EU kot nosilka demokracije...in to da bo preživelo in vkorakalo v boljše jutri???

  • Igor Đukanović 09:16 28.september 2011.

    A ni nekoc na spletnem Zurnalu24 ze obstajal gumbek "prijavi na Spletno Oko"?Spodnje izzivljanje je namrec povsem nesprejemljivo.P.S. Ja, veliko nas je posredno podpiralo vojno. Jaz osebno priznam, da sem zelo veliko denarja posodil za trgovino ...prikaži večno s kavo za bosanske Srbe med vojno. Dolgo dolgo sem potreboval, da sem ukapiral, da sem tako na desettisoce nemskih mark direktno dal za finansiranje vojne. Za povrhu se opcije, ki je ravno moje sorodnike izmanipulirala do te mere, da so sli na fronto v najbolj krvavo od treh vojaskih opcij. In kaj zdaj? Naj recem pobijte vse Bosnjake, Hrvate, Srbe in Slovence? Halo?????? Ali naj raje premislim, kaj sem narobe naredil in poskusam vsaj obdrzati lekcijo za drugic?

  • d 07:17 28.september 2011.

    Vaš komentar smo odstranili, ker ste kršili naš kodeks komentiranja: http://www.zurnal24.si/pravno-obvestilo#kodeks_komentiranja Uredništvo zurnal24.si

  • d 07:49 28.september 2011.

    Največji hinavci so pa taki kot si ti, ki kvazi "sočustvujejo" z reveži, ki delajo za pest dolarjev na mesec, potem pa veselo uporablja telefone, računalnike, nosi obleke, ki jih te reveži producirajo. Naredi kaj, bodi solidaren, ne glej tv-ja ...prikaži več narejenga na Kitajskem, ne nosi oblačil sešitih v Tajvanu itd. Vsi sam gobec otresate, ko bo pa ogrožena vaša lastna eksistenca, boste pa hujši od živali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.