Svet
37 ogledov

Vatikan škofom: Spolnih zlorab ni potrebno prijaviti

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • c1305166 14:50 12.februar 2016.

    Me zanima, kako bi reagirali, če bi isto predlagali za osnovne šole.

  • umetnik123 14:58 12.februar 2016.

    Kje ste, odbor 2014 s svojim sloganom : za otroke gre ? Primc, Zevnikova in ostala cerkvena drhal, v tem primeru ne boste dvignili glasu, ker vam je cerkev nudila vso podporo pri vaši kretenski odločitvi o referendumu !!!

  • Žurnalček 16:01 12.februar 2016.

    Kaj pa KZ posamezne države , ki nalaga vsakemu , ki ve za kaznivo dejanje proti mladoletni osebi , da to tudi prijavi !

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 20:46 12.februar 2016.

    Kera neumnost. Cerkev bo sam premestila pedofilla na drugo delovno mesto če ne prijaviš policiji. Večkrat videno! To ni nobena kazen!

  • janšagovno 10:38 13.februar 2016.

    To sex drogs and rokenrol sam mi navadni smrtniki tudi miličnk ne bomo mogli počet to je rezervirano za janšo in njegove psojebce

  • janšagovno 10:40 13.februar 2016.

    primc ma že cel vrtec seksualnih sužnjev za rodeta

  • erikkk 13:12 13.februar 2016.

    to je blagoslov spolnim zlorabam ...

  • janšagovno 10:43 13.februar 2016.

    Vođena su 2 procesa protiv Horhe Bergaglioa, sadašnjeg Pape Francisa, Džastina Velbija, Kanterberijskog nadbiskupa koji se nalazi, zajedno sa kraljicom, na čelu Engleske crkve, i Adolfa Pešona, glavnokomandujućeg generala u redu Jezuita. Sva trojica su proglašena krivim po ovim tačkama ...prikaži več optužnice na osnovu dokumenata i svedočenja ljudi koji su ih identifikovali kao učesnike u ovim ritualima. Dokazi predstavljeni sudu pokazuju i da je holandska kraljevska porodica, koja se tokom Drugog svetskog rata nalazila u Kanadi u uslovima okupacije Holandije od strane nacista, učestvovala u ritualnim ubistvima i silovanjima u sklopu "Devetog kruga

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.