Slovenija
42424 ogledov

"Včasih so zmogli prehoditi več kilometrov, potem niti deset metrov ne več"

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • krucefiks 09:12 24.oktober 2021.

    spet marketing na cepivo

    • ico8 17:52 24.oktober 2021.

      AH, pa ne no... To je spomin na partizane: Stiri(4) leta skriti v luknji(zemljanki-yugospika), pa niso prehodili niti pet metrov! Srali so v küblo...

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 08:54 24.oktober 2021.

    To pomeni samo eno, da niso bili pravilno zdravljeni za kovi 19, Nepravilno, malomarno, nestrokovno, zdravljenje povzroča to nič drugega....

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 09:12 24.oktober 2021.

      Ja, ker očitno gre za psihične težave, fizičnih ne bi mogli reševati s pogovorom

    • ico8 17:55 24.oktober 2021.

      Ja-ja, pesek, izkusnje govorijo, a ne?

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 07:42 24.oktober 2021.

    "Berem in poslušam ljudi, ki imajo težave, ki bi lahko bile povezane s cepljenjem, vendar zanje ni nobene posebne zdravniške obravnave. Ali se vam javljajo tudi bolniki s takimi težavami?.Ti ljudje k nam niso bili napoteni, v samih delavnicah se ...prikaži več tega ne dotikamo. Kamor koli pa gremo,pa tudi mi strokovnjaki iz zdravstva dobivamo vprašanja, ali bi bili določeni znaki lahko povezani s cepljenjem." konec citata. ..Vse povedano.Uradno se je prepovedano celo pogovarjati o stranskih učinkih cepljenja

  • molka 11:17 24.oktober 2021.

    reklama za cepljenje pokvarjenci laznivi

  • rd2dmk2 09:32 24.oktober 2021.

    bravo. lepo. krasno. čestitam. ZZZS ima denar za to. pa ima denar recimo za bralna očala 60letnika ? nima !!! je to lepo ?! zanima me kolk programov financira ZZZS, kjer je pomaga staršem trajno obolelih otrok po cepljenju za ...prikaži večza otroške bolezni ? kolk programov za njihove bratce in sestre, ki že v rani mladosti namesto igre in veselja imajo skrb in delo za svoje bolane sorodnike ??? lepo je da se skrbi za bolane, ampak nehite delat diskriminacijo.

    • ico8 17:58 24.oktober 2021.

      Madonca, pazabil si za zdravstenega delavca, da ti bo spegle gor in dol jemal! Da si lahko prhljaj na plesasti glavi zavarujes, si pa pozabil? rd2dmk2, zakaj ne zamenjas nicka za: Vse bi imel in nic placal!?

    • rd2dmk2 19:30 24.oktober 2021.

      ico8, lepo da si me spomnil.. ker že ravno plačujem zdr. zavarovanja, ne bi bilo napčno da bi res dobil to kar ti predlagaš..ampak.. če razmislim.. bi pa raje videl da ti za mene plačaš to kar zdej jest plačujem, ...prikaži več, jest si bom pa z tistim, kar mi bo ostalo , ker boš ti prevzel, si bom omislil raje eno brhko za čiščenje očal , za plešo pa .. to pa kar tebi prepustim, jest ne rabim tega zavarovanja..

    • kapibara1 19:45 24.oktober 2021.

      Ne me jabeat ! Ravno rabim očala za branje, pa mi zavarovanje tega NE krije !! Za na BLIZU, do 63 leta, palčaš- kupuješ iz svojega džepa

  • Melinda_Owens 16:19 25.oktober 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • becar 15:43 24.oktober 2021.

    Psihične težave so povezane z vašo propagando, strašenjem in omejevanjem na vsakem koraku. Ko boste to predelali, potem na zadnje mestu pride pa covid.

  • ico8 18:04 24.oktober 2021.

    Hahahahahahahahahahahahahhaha, pizdeki upledeni, od danes ste za "jodlarje" temnordeci "rdeci", ker ste mocvirniski idioti spravili narod na 10-dnevno karanteno za prehod v Avstrijo!!!!!!!!!!!!!!!!! Po petih dneh lako placate(cena brez akcije, hihihhi) sami test in si ga porinete nekam!

  • krucefiks 09:15 24.oktober 2021.

    Še hipohondre vodite pod covid ,a ste vsekani

  • b33ab25186006cead7364298e6e8c765c70692f1 16:29 24.oktober 2021.

    Oni morajo najprej sebe pozdraviti,da ne gledajo na svet čez prav posebej obarvano steklo in za razliko od sebe vzgojiti svoje otroke v poštene ljudi ali pa vsaj stremeti pravilni vzgoji...,šele potem morebiti lahko svetujejo.

  • bobubob 17:47 24.oktober 2021.

    Spominja me na tistega gasilca, ki je najprej kuril, potem pa gasil in za gašenje pričakoval še pohvalo.

  • kapibara1 19:47 24.oktober 2021.

    Poleg vsega ma pa sedaj dohtar denarno nagrado, če prepriča pacienta, de se cepi !- totega pacienta..on pa samo strabske unčinke cepiva- DŽABE !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.