Avto /avto/avto-nasveti
6599 ogledov

Večina bi zamenjala okvarjen del, a popravilo lahko prinese velike prihranke

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Brittalina
    Brittalina 01:29 26.avgust 2019.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite >>> www.Bredhot.Com

  • Avatar Kazuya
    Kazuya 12:13 25.avgust 2019.

    vsak nov avto je sprva dober, posledice se pokažejo kasneje...nebi rad bil na tvojem mestu, ko bo prišel čas zamenjave baterije.

    • stromar 17:58 25.avgust 2019.

      Baterija zdrži za 2 avta ali še kot hranilnik npr za sončno elektrarno, sicer garancija 8 let ali 200.000km, čez 10 let bo večja že zelo poceni

    • Avatar Kazuya
      Kazuya 19:44 25.avgust 2019.

      8 let ti bo slo hitr naokoli, potem pa ga rajsi prodaj in se ga zneb, tko kot vsak dela z odsluženim avtom...edino ce bos prpraulen dat za novo baterijo 5k+ € za takrt staro kripo...well that is your choice ...prikaži več then...drugac prvic slism da bi neka baterija zdrzala za dva avta hahah, mislm koga ti farbas tuki :D

    • stromar 22:59 25.avgust 2019.

      Že z nissan leaf enko so delali do 500.000km taksisti po europi, sedanje baterije so bistveno boljše, drugač v SLO veliko delajo letno npr. med 30.000 in 70.000km brez problema in minimalno degredacijo baterije, sicer pa je to kot pred ...prikaži več leti s sončnimi elektrarnami, ko so se vsi norčevali, danes bi vsak imel. Normalno bo naftni in avto ter še kakšen lobij vložil veliko denarja, da se bo še kadilo. Sicer je ogromno testov EV na you tubu in treba mal pogledat, ni pa nobenga za siliti

  • stromar 08:49 25.avgust 2019.

    Servis par 10€, tavečih servisov ni več, ni menjav olja in filtra, zavore na cca 300.000km, klinast jermen pumpe zgodovina, menjalnik tudi, bosch pumpa ni, auspuh in katalizatorji niso zabiti tudi v redu, baterija bo za miljon km, na mojem ...prikaži več električnem avtu, mesečni obrok toliko kot prej za gorivo, pustimo 2x bolj udoben, varen, kadi se ne, ponoči napolnjen za 500km po omejitvah tudi na avtocesti, ogromno polnilnic

    • Laznivi 22:03 25.avgust 2019.

      Ze ob nakupu tega skropucala si v nabavni ceni placal servise in ostalo toliko kot placajo vsaj trije dizli v katerih lahko mirno brez strahu kuris gretje ali hlajenje brez nenehnega buljenja v prikazovalnik baterije.

    • stromar 22:51 25.avgust 2019.

      To si za šankom slišal za prejšnjega r zoe, drugače obrok za avto 50€ manjši kot prej samo disel, 210 konjev, 400nm navora, 7s do 100, 500km dometa, pozimi 400km, v dveh letih 120.000km, udobje x5, polna oprema, klima stalno ...prikaži večo vklopljena, hitrost isto kot prej z dislom, pol po avtocesti, pa sem imel vse vrste smrdljivcev, eden boljš kot drugi sploh pri okvarah, stroški do neba. Polnjenje ponoči pa ne vsak dan, sicer ogromno polnilnic. Vsak pa sam izbere kaj kupi in vozi

    • stromar 23:03 25.avgust 2019.

      Turbo polnilnik mi je že šel, sam mi ne bo več

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.