Slovenija
37 ogledov

Več dela na črno, dražji izredni študij

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sauromon 09:47 17.maj 2012.

    Trebalo bi obvezno ukiniti študentske servise in te ŠOU-e, pa bo zadeva rešena!!

  • miho 10:20 17.maj 2012.

    Me pa zanima, ali bodo tudi upokojenci, ki delajo preko avtorskih in podjemnih pogodb, plačevali prispevke za ZPIZ?

  • watcher 10:34 17.maj 2012.

    Tako je! Pa vse agencije za posredovanje del tudi (Manpower in podobne). Vse naj gre preko zavoda za poslovanje in naj spodbujajo zaposlitve za nedoločen čas.

  • bronco 10:11 17.maj 2012.

    vredu, pol pa naredite reformo šolskega sistema...bolonjo ukinit in uvest pripravništvo za poklic, ker drugače študentje ne dobivamo izkušenj pri delu, danes pa je tako da delodajalec pričakuje, da imamo izkušnje ker je on fokusiran na poselin kje bomo ...prikaži več dobili službo? od česa bomo živeli?pa ne mi govorit ja sej dobivaš štipendijo...ajde dej ti preživi z 200€

  • suzana.kos 10:24 17.maj 2012.

    mene pa zanima ali bo po tem več ljudi dobilo redno službo? ker če ne bo razlik med ceno različnih vrst dela, bi se to lahko zgodilo... ampak to verjetno hkrati pomeni reformo trga dela - v smeri seveda, da ...prikaži več te bo delodajalec zelo lahko in poceni zanj odpustil.

  • Sauromon 10:52 17.maj 2012.

    Tudi zavod za zaposlovanje bi bilo treba radikalno reformirati in skričiti na minimum, saj so bolj ali manj sami sebi namen in gre tle ful denarja v nič!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.