Svet
329 ogledov

Več mrtvih, ranjen tudi otrok

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 13:26 24.december 2023.

    Kaj informacije o množičnih žrtvah v Gazi pa, do STA ne pridejo. ? Cenzura v domačih medijih so stalnica..

  • Idioti 14:29 24.december 2023.

    Slovanski bratje Rusi samo na polno , brez pardona , zbrišite UA kot državo ! UUUURRRRRAAAAA !

  • Avatar Hribar65
    Hribar65 16:41 24.december 2023.

    SLAVA RUSIJI - Z - СЛАВА РОССИИ

  • Idioti 14:37 24.december 2023.

    Ankete na vseh koncih in krajih , pa dejte no postaviti anketo : UA- RF- NEVTRALNOST , pa da vidimo ali pišete za večino ali za preseravanja polno prozahodno manjšino ! Kar se mene tiče in moje družine , tudi ...prikaži veči če napišete , da so danes pobili vse do zadnjega Ukrajinca , ne bom spremenil mnenje o Slovanskih bratih ! Pa nisem Rusofil ampak samo vem kaj sem in kam spadam !

  • Idioti 14:28 24.december 2023.

    Pizde zahodne , kaj ne poveste , ma ne morem verjet , da nimate številke mrtvih , pišete pa o ranjenem otroku . Da niste mogoče in slučajno pozabil napisat , da je bil v vrtcu , še boljše v ...prikaži več porodnišnici. O tisoč mrtvih otrok od leta 2014- 2021 in to svojih državljanov v Donecku ste bli pa tih ko riti ! Kozla se mi , pa ne samo meni ob vaših tako "tenkočutnih" poročanjih z vojnih področij ! KOZLA !!!!!!

    • janči 14:34 24.december 2023.

      Idioti, vzel si mi besede z jezika. Se popolnoma strinjam s teboj.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 15:06 24.december 2023.

      Točno to,sedaj pa čakam,da ti MS in Jernej65 to strokovno demantirata!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.