Slovenija
27 ogledov

Večernji list: V Haagu preiskujejo Erjavčeve izjave

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vladek 09:44 25.april 2015.

    Za Patrijo je prvi krivec Erjavec,saj je takrat bil minister,a takšni nič ne odgovarjajo SRAMOTA da ima Slovenija takšnega politika,PRISKLEDNIK in nič druzga

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 09:45 25.april 2015.

    Erjavc je pa tud en nesposobnež da se ne more zadržt komentiranja do konca arbitraže. Cerar bi ga mogu takoj odstrant z ministrske funkcije. Ne jutr ne čez en tedn ampak dons ..takoj.

  • McBobo 02:31 26.april 2015.

    Jaz se bom pa smejal, ko nam bodo še dostop na odprto morje vzeli. Zakaj? Ker imam poln q.... našega slo obnašanja na vseh področjih. Najprej smo jih spustili v EU, potem se bomo čudili (jaz ne), da nam ...prikaži več niti dostop na odprto morje ne pripada. Čim prej nas naj Avstrija zavzame, ker sami nismo sposobni živet te države.

  • Avatar roksa
    roksa 11:49 25.april 2015.

    dragec, ko boš imel rojstni dan, ti bom kot presenečenje pripeljal Janšo, tak da boš umrl od kapi, rdečekožec!!!!!!!

  • Janez_53 09:29 25.april 2015.

    In Erjavec se ima za diplomata??? Takšne izjave ne kažejo tega! Čas je, gospod Erjavec, da nehate mešati d...!!! S tem namreč dodatno škodujete državi in hočete izpasti "dasa"!

  • Avatar roksa
    roksa 11:52 25.april 2015.

    Eh, hrčeki spet paničarijo, tak kot je v njihovi navadi!!!!!!

  • dragec 10:50 25.april 2015.

    Mogoče je tvoj ljubljeni vodja vpleten tudi v afero Patrija - hrvaška,paše bolj sramotno, da za politika ima tega pleška, ljubitelja "mitingov resnice"

  • Lavdan 14:53 25.april 2015.

    Iz Erjavca leti, kot iz riti mladega kosa, brez vsake kontrole. Tipu kljub temu uspeva ali prav zaradi tega ga ljudje še vedno volijo.

  • zmagof 20:37 25.april 2015.

    a dejte ga no biksat, savudrijska uvala nikoli ni bila slovenska :-))

  • mph 22:24 25.april 2015.

    Velikanski plus sem ti dal.

  • Johan Spohan 11:02 26.april 2015.

    Ker tega geografskega pojma nikoli ni bilo. Nastal je šele s HDZ.

  • Johan Spohan 11:03 26.april 2015.

    Če bo tako kot pravijo le m... kaplar dober kaplar

  • dragec 12:42 26.april 2015.

    ne bom umrl, res si pozabil,saj mi boš pripeljal rdečekožca !!!!!!!!

  • KLOBO 15:07 26.april 2015.

    Ko bo država vzela opravilno sposobnost dementnim 90 letnikom, bo tudi korlove ere konec! Takrat bo lahko zalaufal svoj pralni stroj, ki ga ima kar na javnem hodniku in odprl javno čistilnico !!

  • KLOBO 15:08 26.april 2015.

    Ko bo država vzela opravilno sposobnost dementnim 90 letnikom, bo tudi korlove ere konec! Takrat bo lahko zalaufal svoj pralni stroj, ki ga ima kar na javnem hodniku in odprl javno čistilnico !!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 09:42 25.april 2015.

    "Po informacijah, ki jih imam jaz, ki so sicer zelo neformalne, tudi na podlagi nekih občutkov, ki jih ima naša odvetniška skupina, ki je sestavljena iz najbolj uglednih svetovnih pravnikov za pomorsko pravo, nekako imamo nek optimizem, da bo arbitražno ...prikaži več sodišče določilo ta stik z odprtim morjem".On ima občutke oziroma so te neformalne informacije občutki njegove odvetniške skupine. In zdej se bojo Hrvati na občutke ene odvetniške pisarne obešal. Keri kreteni idiotski.

  • pilotko 21:28 25.april 2015.

    Spizdili so nam cel Jadran iz naše skupne Juge in zdaj nas jebejo za par sto metrov morja, Bosance za deset kilometrov obale in Črnogorce za rtek Prevlaka. Lakomnost Hrvatov očitno nima meje in ko dobimo izhod na odprto morje ...prikaži več , kar je edino pravično, nam bodo Hrvati skočili za vrat in nam nagajali. Nategnili so nas že z našim soglasjem, da gredo lahko v EU,ko smo že večina vedeli kako se bodo potem naredili budale.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.