Slovenija
18 ogledov

Večerov Bob leta čistilki Jelki Bobonja

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sia 09:42 21.januar 2013.

    Se strinjam, da bi morda lahko na Jankoviča letela še kaka več. Amapak, če gledamo vloge, ki jih akterja imata je razumljivo, da si JJ zasluži več prostora. Ta je PREDSEDNIK VLADE, tisti ki ima v rokah škarje in platno; ...prikaži več je tisti, ki v državi odloča.

  • dragec 09:28 21.januar 2013.

    Specijalec - ZJ bo odletel sigurno. Če obstaja pravna država g boš obiskal tudi na DOBu. Boš videl!!!

  • dragec 09:30 21.januar 2013.

    No, zdaj pretiravaš, če bi predlagal Katjo šeruga bi vedno imel moj DA.

  • feferon 12:06 21.januar 2013.

    Kar se mene tiče,nista oba skupaj več vredna besede...

  • Specijalec 08:49 21.januar 2013.

    sem gledal celotno oddajo...bilo je zanimivo VENDAR pa mi ni bilo všeč početje voditelja, ko je kritiziral večino časa samo Janšo ne pa tudi Jankovića ( če ga je ga je max. 2 min. medtem, ko je janšo napadal skozi ...prikaži več celotno oddajo) pa ne me narobe razumeti, ker NISEM za Janšo ampak če se kritizira njega potem bi se moglo Jankovića še 3x bolj, ker je po mojem mnenju nakradel 3x več denarja...ne pa, da se Jankovića v medijih niti ne omenja več....potem pa desničarji pravijo "Komunistični konstrukt", ja saj če pogledaš, da se Jankovića v medijih ne omenja bi jim lahko še vrejel( pa ne govorim o ugotovitvah KPK) ampak samo o ne omenjanju Jankovića...

  • Tupamaros 06:06 21.januar 2013.

    Jelko za predsednico tehnične vlade

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.