Slovenija

Večina Slovenije že obarvana v rdeče, najhuje nas še čaka

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ToSmJest 12:00 26.junij 2026.

    Kaj sploh pomeni rdeči alarm? Moramo iti v zaklonišče?

    • Naklonsky 13:05 26.junij 2026.

      Rdeče je vedno sranje. Takšno ali drugačno.

    • McBobo 17:38 26.junij 2026.

      Včasih je bila rdeča od Heinekena dobra za piti, zdaj je slabše scanje. Rdeča je vse pokvarila.

  • Ender.3 16:50 26.junij 2026.

    Baje je gnes že gagnili 48 ortodoksnih smrdljivih komunajzerjev in to samo zato ker niso mogli prenesti ker je Janša predsednik vlade Živel Janez Janša,, vsi ki ga sovražite se naj vam pimpek stanjša

    • Dieta 17:24 26.junij 2026.

      Ne bo dolgo, puklasti slabo izgleda. Golob ga je izčrpal...

  • Ender.3 09:15 26.junij 2026.

    upam da bo ta vročina dokončno zbrisala rdečkarje ,, Zanimivo na sliki je rdeča barva predvsem tam kjer je tudi največ rdečih volilcev. Pogagali bodo kao slinasti rdeči polži, katerim takšna vročina tudi najbolj škodi

    • atamama 15:33 26.junij 2026.

      Ne, glede na tiste ljudi, ki so jih mladci lovili kot pedofile namesto policije je ta vročina za njih in njihova nagnjenja balzam, saj so otroci na pol nagi igrajo zunaj.... in izgleda da je velik naval, ker se desnosučni ...prikaži več in ''ta zadnji'' politiki ne oglašajo veliko... oglaszapedofilepresss

  • Dieta 16:57 26.junij 2026.

    Se spomnite, da je Janša s Primcem predaval v SDS članom, da človek nima vpliva na klimo Zemlje. DVA BUMBARJA. Človek s kurjenjem fosilnih goriv poslabšuje klimo, zato so poleti višje temperature. Tako nam razlagajo znanstveniki

    • bobubob 17:01 26.junij 2026.

      Znanstveniki so tudi razlagali, da je fizer cepivo varno in učinkovito. Trikrat hura za tako znanost, ki bo poskrbela, da bo doba idiokracije na Zemlji čim krajša!

  • Dieta 17:23 26.junij 2026.

    Vprašajte Janšo in Primca ali mora človeštvo opustiti fosilna goriva, ali pa ni potrebno ?? Očitni znaki, kot taljenje večnih ledenikov, v 20 letih všje letne temperature 2-3 st. C......v SDS nič ne pomenijo, kot Janša, so to naravni cikli segrevanja

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:29 26.junij 2026.

    Pol je rdeče pol pa bele

    • bobubob 17:02 26.junij 2026.

      vse pa Bruselj žejne čez vodo pele...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.