Baje je gnes že gagnili 48 ortodoksnih smrdljivih komunajzerjev in to samo zato ker niso mogli prenesti ker je Janša predsednik vlade
Živel Janez Janša,, vsi ki ga sovražite se naj vam pimpek stanjša
upam da bo ta vročina dokončno zbrisala rdečkarje ,, Zanimivo na sliki je rdeča barva predvsem tam kjer je tudi največ rdečih volilcev. Pogagali bodo kao slinasti rdeči polži, katerim takšna vročina tudi najbolj škodi
Ne, glede na tiste ljudi, ki so jih mladci lovili kot pedofile namesto policije je ta vročina za njih in njihova nagnjenja balzam, saj so otroci na pol nagi igrajo zunaj.... in izgleda da je velik naval, ker se desnosučni… ...prikaži več in ''ta zadnji'' politiki ne oglašajo veliko... oglaszapedofilepresss
Se spomnite, da je Janša s Primcem predaval v SDS članom, da človek nima vpliva na klimo Zemlje. DVA BUMBARJA. Človek s kurjenjem fosilnih goriv poslabšuje klimo, zato so poleti višje temperature. Tako nam razlagajo znanstveniki
Znanstveniki so tudi razlagali, da je fizer cepivo varno in učinkovito. Trikrat hura za tako znanost, ki bo poskrbela, da bo doba idiokracije na Zemlji čim krajša!
Vprašajte Janšo in Primca ali mora človeštvo opustiti fosilna goriva, ali pa ni potrebno ?? Očitni znaki, kot taljenje večnih ledenikov, v 20 letih všje letne temperature 2-3 st. C......v SDS nič ne pomenijo, kot Janša, so to naravni cikli segrevanja
Kaj sploh pomeni rdeči alarm? Moramo iti v zaklonišče?
Rdeče je vedno sranje. Takšno ali drugačno.
Včasih je bila rdeča od Heinekena dobra za piti, zdaj je slabše scanje. Rdeča je vse pokvarila.
Baje je gnes že gagnili 48 ortodoksnih smrdljivih komunajzerjev in to samo zato ker niso mogli prenesti ker je Janša predsednik vlade Živel Janez Janša,, vsi ki ga sovražite se naj vam pimpek stanjša
Ne bo dolgo, puklasti slabo izgleda. Golob ga je izčrpal...
upam da bo ta vročina dokončno zbrisala rdečkarje ,, Zanimivo na sliki je rdeča barva predvsem tam kjer je tudi največ rdečih volilcev. Pogagali bodo kao slinasti rdeči polži, katerim takšna vročina tudi najbolj škodi
Ne, glede na tiste ljudi, ki so jih mladci lovili kot pedofile namesto policije je ta vročina za njih in njihova nagnjenja balzam, saj so otroci na pol nagi igrajo zunaj.... in izgleda da je velik naval, ker se desnosučni… ...prikaži več in ''ta zadnji'' politiki ne oglašajo veliko... oglaszapedofilepresss
Se spomnite, da je Janša s Primcem predaval v SDS članom, da človek nima vpliva na klimo Zemlje. DVA BUMBARJA. Človek s kurjenjem fosilnih goriv poslabšuje klimo, zato so poleti višje temperature. Tako nam razlagajo znanstveniki
Znanstveniki so tudi razlagali, da je fizer cepivo varno in učinkovito. Trikrat hura za tako znanost, ki bo poskrbela, da bo doba idiokracije na Zemlji čim krajša!
Vprašajte Janšo in Primca ali mora človeštvo opustiti fosilna goriva, ali pa ni potrebno ?? Očitni znaki, kot taljenje večnih ledenikov, v 20 letih všje letne temperature 2-3 st. C......v SDS nič ne pomenijo, kot Janša, so to naravni cikli segrevanja
Pol je rdeče pol pa bele
vse pa Bruselj žejne čez vodo pele...