Avto /avto/iz-druge-roke
16562 ogledov

Velik strošek pri nakupu rabljenega, ki ga marsikateri kupec spregleda

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 08:24 03.julij 2022.

    Ko kupujem rabljen avto,si ga ogledam in me nič ne zanima kdaj je prodajalec kaj servisiral,velja samo uraden servis vpisan v knjižico z žigom in to je to,viseči listki z servisi so lari fari .Tako da ko se odločiim ,dam ...prikaži več narediti veliki servis in obvezno pregled zavor in menjam tudi to.Potem pa vozi miško do nezavesti.

    • rd2dmk2 09:10 03.julij 2022.

      krucefix potem pa verjetno kupiš kripo.. sem šel kupovat avto in mi je molil pod nos izpolnjen formular.. pol ducata let pa isti kuli... in drugič na tistih "listkih piše kaj in kdaj je bilo kaj storjeno. na poštmplani servisni ...prikaži več knjižici pa ni nič napisano kaj so delali. mogoče so delali pregled in ok.. velja račun.. tak z podatki, da greš lahk prevrit a je bil tud plačan. sam osebno, ko kupim avto, kupim blok in v njega pišem vse, tudi vsako tankanje. pa.. ne silim vas da me kopirate.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 09:49 03.julij 2022.

      Hočem povedati,ko se odločim naredim veliki servis ne glede kaj mi prodajalec reče,iz izkušenj vem da je malokdaj rabljen avto zrihtan za prodajo,zraven pa še temeljit pregled zavor.So pa vsi rabljeni rizik,tudi to vem in sem se že nasankal ,ne ...prikaži več gre vedno vse po maslu.Je pa še vedno računica ,soliden avto kupiš za par tisoč evrov ,voziš 3 leta in tako pogruntaš da v 10 letih porabiš za pol novega avta .Ko se nekateri pufajo v nezavest za novega ,pol pa živet ne morejo.

  • vzev 18:53 03.julij 2022.

    Zakaj bi pa bile pnevmatike ogledalo lastnika? Ko sem prodajal avto, sem še vedno vrgel go stare felge s slabimi pnevmatikami. Zakaj? Ker felge na avtu niso vredne nič. Če jih prodaš ločeno, pa dobiš za njih veliko.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.