Avto
2268 ogledov

Velika napaka, ki jo delajo vozniki pozimi

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dimnikar 18:10 12.januar 2015.

    Moj Ford ima 12 let in delam enako, brez problemov. Če bo pa zdaj crknilo - pa kaj, 12 let je zdrzalo brez nepotrebnih dragih servisiranj.

  • Ronald Reagan 19:02 12.januar 2015.

    bebo...sploh ne razumeš poante...nihče ni rekel da ni dobro da laufa pozimi...meni vedno laufa po potrebi ker mam avtomatskovse ostalo je šidkaj pa na ostale trditve iz članka porečeš, ti ko si tako pameten, da znaš angleške ...prikaži več članke komentirat???

  • Ronald Reagan 11:02 12.januar 2015.

    Polno enih blodenj in bedarij. "Alge in kondenzacijska tekočina pa ostaneta v avtu in gnijeta..."Temu mehaniku bi jaz obrtno dovoljenje vzel.Bumbar na kvadrat

  • Ronald Reagan 10:42 12.januar 2015.

    ne vem, kdo je tu večji kekec?Novinar ali ta mehanik?Noben nima pojma...

  • Pepe007 10:45 12.januar 2015.

    Se strinjam. To ni niti amaterski članek, temveč so trditve že na meji laži in namernega zavajanja.Me prav zanima denimo, za katera vozila na primer velja: "temperaturo pa na maksimum, da spustimo čim več tople tekočine v grelec.".

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:46 12.januar 2015.

    vi sam trošite :)

  • matermila 13:25 12.januar 2015.

    To ravno ne bo držalo.Imam Hondo staro 14 let,pa še nisem delal servisa na klimi,ki jo pa vsako poletje krepko mučim,pozimi pa je na nuli(ročna).

  • Ronald Reagan 14:27 12.januar 2015.

    Pa saj to...beda od članka in od mehanika

  • Rozman 17:52 12.januar 2015.

    Pa ni lepšga, kot brat komentarje pametnih Slovenčkov, ki vse vedo, a pojma nimajo. Dajte vsaj malo poguglat, preden pamet solite. Tud proizvajalci isto stvar priporočajo. A: It is not only normal, but essential that the A/C run sometimes ...prikaži več in the winter. It doesn't run constantly, but cycles on and off. It helps dehumidify the air to keep your windshield fog free. Running the air conditioning also keeps its oil circulating to prevent a dry start come summer.http://www.yummymummyclub.ca/blogs/emily-chung-mummy-mechanic/20131210/think-ac-is-only-for-summer-think-againhttp://www.theautochannel.com/news/2008/11/07/224740.htmlitd...ampak važno je, da ste vi pametni...bedaki

  • Brane Ogrinc 19:07 12.januar 2015.

    Naj mi ta pametni mehanik pove kako naj pozimi uporabljam klimo če ne dela pri nižji tem. od 5stopinj.

  • KOJAK 19:27 12.januar 2015.

    Mišljeno je da s klimo greješ ne hladiš. V glavnem meni dela in jo uporabljam celo zimo, tudi precej hitreje odrosi šipe.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.