Avto /avto/dosje-avto
201668 ogledov

Velika novost, država uvaja bližnjico do vozniškega izpita

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Charles_Robson 11:29 10.junij 2021.

    S pren0snim računalnikom zaslužim veliko denarja (168 do 250 USD / uro). Prvi mesec sem prejel ček za 24568 ameriških dolarjev. To spletno delo je preprosto in razumljivo, Pojdite na spodnje spletno mesto in začnite ......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑭𝒂𝒔𝒕𝑪𝒂𝒔𝒉7.𝐜𝐨𝐦

  • sam1 07:45 09.junij 2021.

    Ja,ampak vseeno ima mi tisto"nekaj" več od preostalih držav EU,ki kandidatu pobere iz žepa nekaj dodatnih evrov......

  • Avatar Leon
    Leon 08:09 09.junij 2021.

    Ali množico električnih skirojev ,ki divjajo po pločnikih nihče ne opazi ?

    • rd2dmk2 09:22 09.junij 2021.

      el skiro po novem ne sme biti na pločniku ampk mora biti na cesti. sam spet sme biti samo na cesti ki dovoljuje hitrost do 50 km/h , torej samo v naselju. če hočeš resimo iz Kopra v Ankaran, moraš ...prikaži večš imer 2 skuterja, enga v kopru in druzga v ankaranu, vmes pa peš.

  • bP 18:10 09.junij 2021.

    Kolikor jaz vem v Nemčiji lahko voziš motor do 125 ccm z izpitom B kategorije

  • pot 09:54 05.julij 2021.

    40 let imam vozniški izpit. Sedaj pa zopet pole... čista bedarija. Pa še vožnja 6ur. Ok pogojno bi to še sprejel. Rajši kupim Piaggio mp3 pa ja zadeva rešena.

  • rd2dmk2 09:29 09.junij 2021.

    glejte motor je ravno tolk varen kot avto. in če ste pozorni "motorist izgubil oblast nad vozilom". in to je podobno kot pri avtomobilistih. če bi avti imeli še dons 45 KM, tako kot jih je imel opel kadet iz ...prikaži večz leta 1966 bi bilo mal drgač, ane ?ne pa da je dons najbolj važen podatek v kolk sek. pride do 100, me ne, do 200, a ne novinarji. da vas sment plenta. nimate druzga za hvalt, kot pospešek. vsi novinarji za avte bi moral najprej 10 let komentirat - bicikle !

  • vladimir3 16:49 22.junij 2021.

    Kar neki zakon,brez vezni,naj bo do 125cm,pogoj b kategorija,kaj pa trokolesniki, pri teh pa ni omejitve, pa nagibni trokolesniki ,tudi ne.Mi smo še daleč od tega, saj snovalci takih zakonov nimajo marsikaj razčiščeno.Nemčija, pogoj b kategorija, za motor 125cm.A.Ja mi ...prikaži več nismo Nemčija, mi smo še balkan.

  • samo.jst 09:52 09.junij 2021.

    Za razliko od "naših" časov, so sedaj na voljo električna kolesa, ki nadomestijo vse automatike, ciaot-e, puch-e, kolibrije itd. Zakaj bi dajal za zavarovanje, registracijo, bencin, če lahko prav tako brez truda in hitro uporabiš elektriko?

  • Naklonsky 07:40 09.junij 2021.

    Vprašanje, če bo predlog zakona uspel... Zorčič je pred časom s svojim predlogom o obvezni registraciji mopedov uspel. Res pa je, da je bilo to v vladavini Cerarja.

  • groffriedrich 12:08 09.junij 2021.

    Seveda,najbolje,da vozniška dovoljenja pričnejo podarjati.Se vidi,da je že preveč šolanih,ki bi samo še sedeli za računalniki in pametovali,pa zelo lepe plače kasirali.Res se sprašujem,kdo bo še sploh delal,v pravem pomenu besede,res DELAL!Meni se zdi,da tako ne bo šlo več naprej,denar ...prikaži več je od švica in od žuljev tistih zares pravih delavcev,ne pa od sedenja in pametovanja.

    • Pohotnik69 19:47 10.junij 2021.

      Pa mi daj ti 3000 da grem izpit delat.. Cene so bile nekaj časa nazaj normalne zdaj pa 35eur ura? Pa kaj si ti nor? Nimam jaz 1000eur plače izplačane po koncu mesca

    • groffriedrich 00:08 11.junij 2021.

      Delat pojdi,pa boš imel eure še za kaj drugega,ne samo za izpit,bedak blesavi.Najprej si pa preberi,kaj sem sploh napisal,potem se pa buni,če se imaš za kaj.Joj,kako so neki ljudje kratkovidni,ni čudno,da si druge države delajo norce iz nas slovencev.Pohotnik,ko boš ...prikaži več ti videl toliko nesreč,kot jaz,boš drugače razmišljal,verjemi.

  • Albatroz 13:06 09.junij 2021.

    Pridobitve vozniškega dovoljenja je dejansko predrago, učinkovitosti pridobivanja znanja pa je porazno

  • vojnik 07:51 10.junij 2021.

    ce jim je kaj do varnosti, naj dvignejo 45 km/h omejitev za skuterje, da se bodo lahko vsi peljali v toku prometa in ne bo noben sebe po zakonu ogrozal z voznjo kot prometna ovira

    • Pohotnik69 19:41 10.junij 2021.

      Pa normalno... Vsakič ko mi skuter komaj potegne ko je treba ustaviti se še tako slabo počutim ker morajo ljudje za menoj čakati da mi Al skuter potegne fejst Oz dobim na hitrosti ali pa da me prehiti jo... Neumna scena...

  • JZekspert 08:00 09.junij 2021.

    Res krasno, ena tretjina mrtvih v prometu so motoristi (okrog 35 vsako leto od skupno cca. 100, lani razumljivo le 80), ne vem, kakšen je delež invalidov, verjetno vsaj 50%, ampak, ja, dajmo še spodbujat daleč najbolj nevarno prevozno sredstvo. ...prikaži večo. Vsi na motorje, zdaj! Za ''zdravje'' gre, tako kot pri koronci, kajne? €€€€€€€€€€€€€

    • Avatar Leon
      Leon 08:07 09.junij 2021.

      Nihče ne šteje mrtvih ,kadar je denar v igri in provizije . Čez noč bomo dobili množico samomorilcev na cestah in omogočili zaslužek trgovcem .

    • si_rob 09:16 09.junij 2021.

      Točno tako!! Gre samo za denar. Bomo videli kako se bodo motorji v tej kategoriji kar čez noč podražili.

    • Avatar torolino
      torolino 10:56 09.junij 2021.

      Enim pa nič ne paše. Pa pojdite v Albanijo, Kosovo, jug. Na konjsko vprego, tam ne bo žrtev. S takim vozilom si v urbanem okolju zelo mobilen, ne onesnažuješ, porabiš 3x manj goriva, prostora... Bravo vlada, olajšaj ljudem življenje👍

    • Avatar Leon
      Leon 13:02 09.junij 2021.

      V Albanijo pošlji svojega voljenega vodjo on se tam najbolje znajde in tja sodi .

    • Avatar torolino
      torolino 15:22 09.junij 2021.

      Leon seronja, lepiš etikete na ljudi in si bolan od sovražnosti. Tebi se toži po rdečih in socializmu in tja se usmeri, kjer si bil cenjen pa tam javkaj..Meni tukaj je lepo, nikoli še tako.

    • Pohotnik69 19:46 10.junij 2021.

      Pa kaj ste vi blesavi? Kar naenkrat bojo smrti poskočile na nevem kakšne neverjetne številke... Kakor da ne vozijo ilegalno motorje in skuterje ki so jih sami odklenil pa daj ne klobasajte mi tukaj no pejte k mesarju klobasat

    • groffriedrich 00:15 11.junij 2021.

      Torolino,ko so ta rdeči hodili po zemlji naši,ti še po jajcah nisi plaval,kaj šele,da bi sploh bil v načrtu.Raje ne govori o tardečih,pa komunistih...Pojdi raje k spovedi,pa denar imej s sabo,čim več,za boga in njegove uslužbence,ki so tako ubogi.Jaz verjamem ...prikaži več v enega boga,torej v samega sebe.(prva božja zapoved!).

    • Avatar torolino
      torolino 08:20 11.junij 2021.

      Grof, fajn si vsekal mimo o meni. Imaš kuglo, ki ti ne kaže pravih slik, moja leta so bila tudi v socializmu. Nekatere pač vse boli od vlade, ki jo imamo. Trpijo, so neusišani , prezrti, zatirani...Uživaj lep dan.😃

    • vladimir3 16:54 22.junij 2021.

      koliko pa je mrtvi motoristov ki vozijo motorje do 125cm? In tistih kateri presegajo 500 ali več cm.Ja na skuterju ne dosegaš andrenalina v telesu kakor pri raznih divjakih ki vozi skozi naselje 100 ali več km.Pa takih je ogromno.Tudi ...prikaži več motoisti če bi se držali omejitev toliko mrtvih ne bi bilo.

    • pot 10:03 05.julij 2021.

      Vozil in prevozil kar nekaj km z motorjem po Indoneziji, Tajski, Filipinih... In za enkrat nikoli imel nesreče pa tudi videl jih nisem. Vsak ki malo pozna te države ve da so skuterji prevozno sredstvo ljudstva v teh državah. Vse ...prikaži več ja odvisno tudi od kulture ljudi. Nesreče se pa dogajajo praktično na vseh prevoznih sredstvih.

  • Vozniček 13:33 09.junij 2021.

    Vozniški izpit tako poceni kot je sedaj še ni bil. Vedno je bilo potebno odšteti povprečno plačo, ob veliko cenejšem gorivu, da ne govorimo o ceni vozil, ki je poskočila nakajkrat! Seveda je AMZS za lažje pridobivanje A1 kategorije, saj ...prikaži več kasirajo od vsakega motorista 125 € v nekaj urah dela, ko mora ta na varno vožnjo! Kako gleda naša država na varnost mladih motoristov?!? Vsak mulec naj sam poskrbi za svojo rit! Komaj čakam, da uvedejo on-line izpitno vožnjo!

    • Pohotnik69 19:43 10.junij 2021.

      Zdaj ne vem če si ti proti temu samo jaz ne mislim plačati več kot 3jurje skupaj za je#eni izpit za motor se 1000eur pa je že motor Mal starejši ali pa kakšen avto kaj pa je 125cm sploh ni ne vem kaj...

    • Pohotnik69 19:49 10.junij 2021.

      Pa nevem ali je 35eur na uro zate poceni če je še ti priporočam da me sponzorira z veseljem tvoj denar sprejmem za opravljanje izpita na dolgi način saj si sam rekel da je "poceni" 😄😄

    • Vozniček 22:56 10.junij 2021.

      35€ - 22% DDV = 27,3 €. Od 27,3 € odštej 3€ za gorivo = 24,3€. Od tega odštej 4€ kolikor mora delodajalec od ure plačati za prispevke (brez regresa!). Ostane ti 20,3€ na uro. Od tega odštej 2,5€ za ...prikaži več leasing vozila. Ostane 17,8€. Ne bomo govorili o licencah, pnevmatikah, servisih, zavarovanjih, regresih, bolniških in podobnem, ampak recimo, da nanesejo vsaj okoli 2€!

    • Vozniček 22:56 10.junij 2021.

      Ostane približno 15€ na uro za delo, kjer je tvoja glava v torbi ves dan, ker ne veš kakšen psihopat te bo naslednjo uro vozil, scat greš težko, malica je sendvič... Tovornjakar je utrujen po 8 urni vožnji, pa skrbi ...prikaži več samo zase, tukaj pa moraš zase, za kandidata, pa še na ostale idiote pazit! Ne hvala! Ura vožnje je zastonj, ne poceni!

    • groffriedrich 00:22 11.junij 2021.

      Vozniček,bravo!!Popolnoma prav imaš,ure niso predrage,ljudje so preveč na izi.Jaz nebi bil inštruktor niti za sto eurov na uro,glede na to,kako je to delo nevarno.Čedalje bolj,prometa in norcev čedalje več,odgovornosti pa čedalje manj.Izpit za 10.000€ pa ga bo vsak čuval in ...prikaži več upošteval predpise.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.