Avto
115992 ogledov

Velika novost pri odvzemih vozniških dovoljenj

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sandi76 09:30 07.februar 2024.

    Skrajni čas ! Napihnjenci z malim iq jem vse preradi kažejo, kakšno moč ima njihov ego na 4 kolesih. Take ustavi samo huda kazen. Vprašanje je le , kako bodo kaznovali oziroma kaj bodo odvzeli našim indijancem, ki itak vozijo ...prikaži večo brez izpitov in brez registriranih avtomobilov, ker baje nimajo denarja za to. Ni pa problem dati par stotisočakov za poroko.

  • peter4 06:56 07.februar 2024.

    Marsikomu bi ze zdavnaj morali pobrat izpit. Na zalost so policaji le inkasanti po nalogu. Tam kjer je pa res nevarno jih pa ponavadi ne najdes. PS: V nasem majhnem kraju imamo cez cel kraj 30 omejitev. 2 lezeca policaja, ...prikaži večja, 2 semaforja in 11 zeber imamo na 1,5km. Pa 7 kanalizacijskih jaskov na koloteku, ki se jih ne mores izognit. Debilizem na kubik. Najraje grem s kolesom, te dni pa pesacim. Z avtomobilom je, ko je treba led cohat casovno nesmotrno, tako da grem le 1x tedensko.

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:00 07.februar 2024.

    Še malo pa bo imel vsak v avtu svojega policaja,da mu bo dnevno obračunaval prekrške.

  • Idioti 18:26 07.februar 2024.

    To je tako kot če bi vam Dolenci vzel vozniško , Lahko bi pa vozili po ostali SLO . Edino pravilno !

  • natasa86 07:43 07.februar 2024.

    Raje naj rešujejo probleme v prometu kot so previsoke luči skoraj vsak tretji avto ima nepravilno nastavljene luči,ki res motijo,če se pa ob polnoči prehitro pelješ mimo šole ti pa vzamejo izpit

  • sam1 14:18 07.februar 2024.

    Škoda,ker niso EU poslanci tako enotni tudi pri izplačilih mesečnih dohodkov na območju unije,vedno so enotni le pri jemanju denarja iz žepa posameznika.....

  • crniovcar 06:25 07.februar 2024.

    Lahko mi prepovedo vožnjo ne morejo mi pa vzeti vozniškega dovoljenja plačanega sz moje strani .

    • Avatar NickMason
      NickMason 07:03 07.februar 2024.

      Seveda,tudi avto ti lahko vzamejo

    • sandi76 15:58 07.februar 2024.

      S tako naivnostjo pa lahko voziš sam po drugi strani ploščate zemlje !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.