Važno je, da smo v EU enotni v podpori za UA, pa magari bomo travo jedli, načelnost je prva, denar pa? Ni pomemben za rajo, ostali pa ''šuštar'' sindrom, kajne?
To, da se življenska doba daljša je navadna laž.Vsled onesnaženja okolja,slabše dostopnosti zdravstvenih storitev in dolgih čakalnih dob se življenjska doba skrajšuje.Pravi razlog je,da se je natiskalo pred nekaj leti 5 trilijonov EUR,ki so končali v žepih evropskih elit,namesto v… ...prikaži več investicijah, ki jih praktično ni že od leta 2018.En trilijon pa tudi v roke ukrajinske naci oblasti,tako imenovane klike zlatih straniščnih školjk in ves možni luksuz in graščine,luksuzne vile na vseh mondenih koncih
To bi se moralo pričeti že pred desetletji, takoj po t.i. osamosvojitvi. Vsako leto za kak procent nižji prispevki zaposlenega za zpiz - ob vnaprejšnji napovedi, da bo moral taisti zaposleni toliko več kasneje k svoji 'penziji' dodati sam. In… ...prikaži več tako do 0% za zpiz, ki se nato razpusti. Pa naj vsak sam varčuje za starost. Toda potem ne bi imeli upokojenskih strank! To pa ne gre....
Kako bodo sele pri nas upokojenci navduseni, ko bodo dobil tist 1% oz povprecno 9€ vec na mesec…par mescev kasneje pa bodo ob vsaj 50€ 🤣🙈🙈🙈
Mertz bo visel sredi Berlina,samo ne vem še, ali ga bo lastni narod ali pa Rusi!!!
da ne boš prej ti vsiel na kakem wcju z tipkovnico okol vratu :) dej povej koliko peznije imajo tvoji rusi ? zakaj vsi bežijo iz rusije :)
Cigo,nisi dorasel resnim temam,zate si še sank debate višek tvojega kretenskega življenja!!!!
sej vem zakaj živiš europi........ker rusji se tam cedi med in mleko ane :D
Jeb....se eu.
Reforma je potrebna da bo več denarja za ukrajino ozirom za vojne
Tudi pri nas bo, saj se življenska doba daljša. Slej ko prej - če ne ta vlada, jo bo pa naslednja.
Važno je, da smo v EU enotni v podpori za UA, pa magari bomo travo jedli, načelnost je prva, denar pa? Ni pomemben za rajo, ostali pa ''šuštar'' sindrom, kajne?
To, da se življenska doba daljša je navadna laž.Vsled onesnaženja okolja,slabše dostopnosti zdravstvenih storitev in dolgih čakalnih dob se življenjska doba skrajšuje.Pravi razlog je,da se je natiskalo pred nekaj leti 5 trilijonov EUR,ki so končali v žepih evropskih elit,namesto v… ...prikaži več investicijah, ki jih praktično ni že od leta 2018.En trilijon pa tudi v roke ukrajinske naci oblasti,tako imenovane klike zlatih straniščnih školjk in ves možni luksuz in graščine,luksuzne vile na vseh mondenih koncih
To bi se moralo pričeti že pred desetletji, takoj po t.i. osamosvojitvi. Vsako leto za kak procent nižji prispevki zaposlenega za zpiz - ob vnaprejšnji napovedi, da bo moral taisti zaposleni toliko več kasneje k svoji 'penziji' dodati sam. In… ...prikaži več tako do 0% za zpiz, ki se nato razpusti. Pa naj vsak sam varčuje za starost. Toda potem ne bi imeli upokojenskih strank! To pa ne gre....