fiksna 4 seda je sodobna sedeznica? dejt eno! Drugace je pa naprava stara ze cca 6 let....kolkr casa so se dajal po sodiscih zaradi bivsega vodstva KG!!
Naj potegnejo sedežnico na Vršič. Bo non-stop polna.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
fiksna 4 seda je sodobna sedeznica? dejt eno! Drugace je pa naprava stara ze cca 6 let....kolkr casa so se dajal po sodiscih zaradi bivsega vodstva KG!!
Naj potegnejo sedežnico na Vršič. Bo non-stop polna.