Zdravje
6248 ogledov

Velika zaušnica slovenskemu zdravstvu

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • cogocogo 14:41 05.september 2019.

    no veliko teh smeti je pa predvsem zaradi stanja v zdravstvu in se ljudje ne odločijo za kak obisk zdravnika ko bi se jih še dalo rešiti ,,pridejo ko je ze vse zelo boleče samo da jih napolnijo z protibolečinskimi ...prikaži več zadevami-drogo-da lažje umrejo,,in tega je res veliko,,ko vidiš kaj si na kakem pregledu te res vse mine .počutiš se odveč da bi si kar zaželel da takoj brez muk stegneš tace,,res me velikokrat prime tako malodušje ,,kot da bi še prosil za vse to in da je vse to zdravljanje njihovo....

    • cogocogo 14:48 05.september 2019.

      darilo in ne služba in dolžnost,,občutek dobim da sem tam kaktečen škodljivec ki samo sitnari,pa kdo še rad hodi okoli zdravstvenih ustanov tudi ko je res to potrebno,,poznal sem kar nekaj takih ki so imeli enake občutke pa niso ravno ...prikaži večo zato šli k zdravniku,,pa jih že davno ni več.. vem da se to velikim dogaja,,res ti naše zdravstvo da vedeti da smo moteči ,,nekaj za kar plačujemo pa si nne upamo to koristiti ravno zaradi takih razmer v zdravstvu,,pa raje se stegnem kot da prosim za nekaj ,

    • cogocogo 14:51 05.september 2019.

      za kar sem plačeval in še plačujem,,nekako mi to deluje preveč poniževalno ,-čudno--pa četudi gre za moje življenje,,v takem bednem sistemu te res mine volja do življenja ,ko ti ravno varuhi zdravja dajo to vedeti da smo samo breme družbe,,dobri ...prikaži veči smo samo ko nekomu služimo in prinašamo denar ,,no tako to sam vidim ,

    • kontrahan 15:34 05.september 2019.

      Ja, se z obema popolnoma strinjam

    • Avatar vec
      vec 00:44 06.september 2019.

      Pozivam Janeza Zalaznika, k odgovoru ZAKAJ ne blokirate teh ljudi ki so bog ve od kje ali pa celo naši, s temi oglasi za kredite in ženske vsak post jih je polno. Je to sploh po GDRP zakonu ? HVala za odgovor

  • miho 16:20 05.september 2019.

    Večina smrti, ki bi se jih dalo preprečiti, je itak posledica kajenja, uživanja alkohola, drog, nezdravega življenjskega sloga in drugih oblik tveganega vedenja (predrzna vožnja, nepripravljeni lezejo v gore,...). Prav zanima me, kako lahko učinkovito zdravstvo takšne stvari prepreči??? Vse ...prikaži več to je na ljudeh samih, osveščevalne akcije kaj malo zaležejo proti človeški neumnosti...

  • tomi67 20:44 05.september 2019.

    Hecno, "preprečiti smrt". Bolj bedaste besedne zveze ni. Kot da obstaja kdo, ki ni nikoli umrl in nikoli ne bo. Vsakogar nekega dne čaka smrt, govorimo lahko kvečjemu o preprečitvi PREZGODNJE smrti, ampak to je za naše novinarje očitno višja ...prikaži več matematika. Smrt se lahko odloži na kasnejša leta, oziroma se ozdravljivo bolezen ali poškodbo zdravi, zato da tisti človek še nekaj časa živi. Umrl pa bo slej ko prej, vsak od nas.

  • hospitalier 18:33 05.september 2019.

    Denar morate dobiti v spletu iz dnevne sobe,tako da nekaj ur na dan opravite preprosto delovno mesto s svojo delovno postajo,vsak uro dobite 238 dolarjev in vsak teden prejmete honorar,medtem ko izbirate delovno rutino. V tistem trenutku poskusite to..>> WebWork3.Com

  • hospitalier 18:34 05.september 2019.

    Denar morate dobiti v spletu iz dnevne sobe,tako da nekaj ur na dan opravite preprosto delovno mesto s svojo delovno postajo,vsak uro dobite 238 dolarjev in vsak teden prejmete honorar,medtem ko izbirate delovno rutino. V tistem trenutku poskusite to..>> WebWork3.Com

  • hospitalier 18:32 05.september 2019.

    Denar morate dobiti v spletu iz dnevne sobe, tako da nekaj ur na dan opravite preprosto delovno mesto s svojo delovno postajo, vsak uro dobite 238 dolarjev in vsak teden prejmete honorar, medtem ko izbirate delovno rutino. V tistem trenutku ...prikaži veču poskusite to ...>>>> www.WebWork3.Com

  • Lavdan 18:57 05.september 2019.

    Laž, večja laž, statistika za strašenje ljudi. Žalostno pa je ko umre otrok, ali mlad človek.

  • Pepe007 15:06 05.september 2019.

    Smrti, ki bi jih lahko preprečili, so delno na ljudeh samih in ne samo na preventivnih programih zdravstva. Ker so marsikje po EU navajeni iz preteklosti, da zdravljenje presneto drago pride, so nase bolj sposobni paziti kot povprečen slovenski državljan, ...prikaži več kjer je bila navada ravno nasprotna in se mit o "brezplačnem" zdravstvu počasi razblinja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.