Slovenija
15025 ogledov

Veliki petek: strogi post, le enkrat se lahko do sitega najeste

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 10:54 19.april 2019.

    jaz bom jedel kar bom hotel, mi noben ne bo ukazoval, je... to sranje

    • Lojze Zelko 18:21 19.april 2019.

      Seveda ješ kar želiš in ob tem se kristjani ne spotikamo. Odpoved je vedno prostovoljna in ima svoj namen.

  • peter28 12:27 19.april 2019.

    boogin1 - orgij pa raje ne omenjaj, vemo, kje so najhujše

  • 23ad2f37766171aa38825fc71230ce1c4c61263b 19:27 19.april 2019.

    Starši so me krstili kot dojenčka brez mojega privoljenja in to je napačno. Tako da danes sem z veseljem pojedel zrezek, ker se poserjem na katoliško vero in vse kar jo predstavlja.

    • boogin1 20:48 19.april 2019.

      Mihyy Ti si s svojim sranjem, res cvet slovenstva. V tvojem življenju so brez tvojega privoljenja kot otroku marsikaj storili, kar te je globoko zaznamovalo za vse življenje, pa vendar se komunajzarskemu nasilnemu sistemu nisi nikoli uprl. Tvoje besede izžarevajo ...prikaži več nagravžnega komunajzla, ki bi rad svoje bolane ideje vsilil drugim.

    • 23ad2f37766171aa38825fc71230ce1c4c61263b 07:04 20.april 2019.

      Boogin noben komunist nisem niti približno ker mi grejo levaki tudi na k... Samo razmišljam z svojo glavo in počnem kolikor pač lahko kar meni paše. Ti si pa ena katoliška ovca katera je kot otrok lizala župniku jajca. Bljek

  • hubertfast 17:37 19.april 2019.

    Meni je pa zrezek danes lepo pasal.

  • Eddie 19:55 19.april 2019.

    Ali je kdo kje zasledil, koliko denarja bo RKC pristavila za obnovo cerkve v Parizu? Sklepam, da bo znesek iz lastnih obstoječih sredstev = 0... Bodo pa seveda veliko nafehtali v bližnji prihodnosti, ker je treba tukaj "stopit skupaj"... RKC ...prikaži več verjetno nima toliko prihranka v Vatikanu....

    • boogin1 20:48 19.april 2019.

      Eddie VAtikan ni lastnik NotreDame cerkve če še ne veš.

  • fowler 20:31 19.april 2019.

    Najstarejša SLO firma z marketingom, ki se ni spremenil že tisočletja... Bravo. Še vedno deluje... Kako že pravijo? Ovce so za striženje... Beeee....

  • Avatar Leon
    Leon 16:05 19.april 2019.

    Čez 50 let ko bodo pomrli še zadnji potomci viničarjev in hlapcev bo nov čas ,kjer ne bo prostora za lažnivce , morilce ,posiljevalce in vatikanske pedofile . V EU je ogromen osip katoličanov in tudi priseljenci drugih ver so ...prikaži večso postali znak za razpad RKC .

    • Lojze Zelko 18:26 19.april 2019.

      Imas prav ogromen osip...to pa ne pomeni razpada. Prihod drugih ver pomeni samo to, da krščanska vera ni nasilna in spostuje demokratična načela in drugo, to da človeštvo ne more brez vere. Prazen prostor se pač napolne. Ne pričakuj pa, ...prikaži več da boš v islamu svoboden, šele takrat boš jedel, delal in govoril to kar islamska vera zahteva.

    • Avatar Leon
      Leon 07:29 20.april 2019.

      Bolj kot se družba odmakne od resnice,bolj sovraži tiste ,ki govorijo resnico .....je zapisal Orwell .

  • boogin1 11:42 19.april 2019.

    Darko Capek Te nihče ne sili in ne ukazuje, to kristjani delamo prostovoljno. Delaš pa mnogo stvari, ki so ti vsiljene in se ne oglasiš, ko neprostovoljno na primer plačuješ RTV prispevek,...-TO JE VELIKO SRANJE, čeprav ne gledam TV in ...prikaži več še mnogo drugih stvari, ki ti jih vsiljujejo. Mene na primer ne zanimajo vaše komunajzarske orgije. Bi bilo zelo fajn, če bi bil tudi pri drugih stvareh tako konkreten.

    • McClain 18:01 19.april 2019.

      da, RTV je res prvo, na kar pomislim ob besedici sranje. Posta bi moralom biti vec , vsaj se vsak petek v ostalih tednih. Pa kako ribico zategnit namest rdecega mesa. Iz vseh ozirov gledano.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.