Slovenija
19 ogledov

"Vemo, kaj delamo, in vemo, da bo težko!"

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • krtmen1 14:19 14.maj 2013.

    Vi nou vat tu du and vi nou...ah, jebiga, sej ne znam - vse bo šlo u kur.c.

  • privat 09:29 19.maj 2013.

    kaj me to moti "vemo kaj delamo"..pa začnite delati ,ko veste kaj delate...aja zdaj sem razumel.."veste da nič ne delate"

  • mph 10:44 14.maj 2013.

    Saj ne, da sem navdušen, ampak podpiram vsa ta prizadevanja. Seveda bi lahko bili ukrepi še bolj blagi, če ne bi pustila enoletna vladavina terorja Princa teme toliko posledic. O sdesovcih pa itak nima smisla izgubljati besed.

  • Socrates 14:22 14.maj 2013.

    Dvigovati DDV zna vsak bedak ! Kje je pa zagon gospodarstva, zmanjševanje brezposelnih?Kje so pa danes Zombiji pardon vstajniki oz "vseslovenska vstaja" ko nižajo plače v JS?Kje je Štrukelj, Semolič in Posedi, ki branijo pravice delavcev v JS?<br ...prikaži več />Še slepi lahko spregleda, da je bila vse politična zarota proti JJ in njegovi koaliciji.Novo koalicijo sedaj sestavljajo, plagiatorji, lažnjivci, lopovi itd. Ja končno se bosta začela v Sloveniji cediti med in mleko, če verjameš!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.