To bo v času turistične sezone realnost in dnevna rutina.
A je vrtičkar ze odstopil? Samo prašam...
Če spremljaš dogajanja na cestah je kot da vozniške prodajajo v trafiki, polovica vseh udeležencev niti ne ve zakaj je volan okrogel in kakšne dimenzije je njihov avto, ogledala, smerniki so pa itak okrasek.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
To bo v času turistične sezone realnost in dnevna rutina.
A je vrtičkar ze odstopil? Samo prašam...
Če spremljaš dogajanja na cestah je kot da vozniške prodajajo v trafiki, polovica vseh udeležencev niti ne ve zakaj je volan okrogel in kakšne dimenzije je njihov avto, ogledala, smerniki so pa itak okrasek.