Slovenija
14 ogledov

Verniki napolnili stolnico ob sprejemu škofa Rožmana

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nina 08:32 13.april 2013.

    dobre škofe izvažamo slabe pa uvažamo narobe svet.

  • franke 09:40 13.april 2013.

    TO SO SAMI STROŠKI. KAPRICI BELIH JANŠISTOV IN KLERIKOV. SE VIDI KDO IMA DENAR.

  • franke 09:44 13.april 2013.

    ZDAJ BI MORALO STOLNICO STRESTI. BI UMRLI ŠE TA ZADNJI BELI.

  • JANEZON 11:22 13.april 2013.

    Zločincu in hitlerjevemu podložniku in krvniku bodo postavili spomenikPartizani so bili premalo temeljiti ob čiščenju...........

  • titty 15:22 13.april 2013.

    Če ne bi bilo starih staršev ali staršev spodaj pisočih, ti danes ne bi tlačil (mi namreč hodimo) po Slovenski zemlji! Zgodovino se nauči tako kot je bila, ne tako kot jo sedaj prikazujejo!

  • nergač 13:50 13.april 2013.

    kaj ti veš kdo je koliko vreden? Kaj ti veš, kdo je dobro misleči Slovenec, ko pa še pisati ne znaš....morda tisti, ki misli tako kot ti?

  • PIKO5 13:11 13.april 2013.

    Spodaj pisoči, nisete vredni, da tlačite Slovensko zemljo.Škof Gregorij Rpžman se je boriv proti največjemu sovražniku tudi v današnjem času "komunizmu" zato je morav v izgnastvo.Sprašujem se ali bodo sedanji komunisti (levi fašisti) izgnali vse dobro misleče Slovence.<br ...prikaži večbr />Potem jim bodo ostali samo srboslovenci.

  • izRODEk 15:53 13.april 2013.

    Boli me kurac za Rožmana, itak je že crknil. Da pa so ga slovenska sodišča oprostila vseh dokazanih in utemeljenih obtožb o sodelovanju z okupatorjem, je pa sramota za slovensko sodstvo. O Pahorjevi podpori itak škoda zgubljati besede in čas, ...prikaži več še en dokaz, da je droga nevarna. Stres in ostali barbari, ki kradejo in ropajo po Sloveniji, oni pa itak le sledijo nameri, ki jim jo je začrtal Vatikan. Hlapci torej. Pa seveda vsi tisti, ki jim še verjamejo. Čisto gladek po mojem ne moreš biti, da verjameš kleribanom, ali pač? : )

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.