Zdravje
87314 ogledov

Dobre novice za vse, ki ne marate mask

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar _lolekbolek_
    _lolekbolek_ 14:01 10.april 2022.

    Pred volitvami bo vse odprto in preklicano. Po volitvah pa Jovo na novo.

  • joza 17:00 10.april 2022.

    Logarca sprav se že nekam s tvojimi neumnostmi,urca ti tiktaka.

  • bi_ba 15:34 10.april 2022.

    Zakaj naslov Vesela novica? Edini imamo še maske v EU, pa imajo več okuženih.

  • Avatar luckyss
    luckyss 15:54 10.april 2022.

    Maske ne preprečujejo okužb z virusi in so poleg tega ob napačni rabi škodljive..In napačno jih uporablja 99% oseb...Poleg tega škodijo zaradi zakisanosti pljuč, kar je pri mladih organizmih še posebej škodljivo...

  • Avatar Leon
    Leon 14:07 10.april 2022.

    Maske naj nosi kdor ima težave z onesnaženostjo zraka in težave z dihanjem .

  • chevap 13:32 10.april 2022.

    vesela novica: jaz je ne nosim že cel mesec

  • Avatar jate
    jate 15:56 10.april 2022.

    daj g.Logarjeva pejd malo uživat v lajf na kak koncert ,mal se sprosti pa kak dober sex udari boš vidla ,še pomislila ne boš o medicinskih maskah,če pa že potem pa raje ples v beneških maskah...

  • PaPajapopi 17:15 10.april 2022.

    In kdo rad nosi maske, ki ne ščitijo nikogar ? ? ? Obolelih za to gripo je manj, kot obolelih za pravo gripo ! ! !

  • molka 15:34 10.april 2022.

    jaz ne nosim za dva meseca ta nateg

  • vzev 18:14 10.april 2022.

    Kdo pa še maske sploh nosi? Pa saj še tisti, ki jih imajo jih imajo pod nosim in brado.

  • QSprm 18:15 10.april 2022.

    Edina vesela novica bi bila obtozba zaradi zlocinov proti clovestvu za vso to falango korona teroristov. Iz katere podganje luknje neki so se priplazili ti izrodki cloveske vrste. Ne samo za stroko, predstavljajo predvsem sramoto za cel cloveski rod.

  • miha91 17:53 10.april 2022.

    https://old.delo.si/lifestyle/prasicja-gripa-je-bila-prevara.html

  • Avatar pantani
    pantani 07:33 11.april 2022.

    Dejstvo je, da je treba takoj po volitvah razpustiti to strokovno skupino in Beovičko razrešiti njenega položaja, ker je pristašinja stranke SDS. Strokovna skupina mora biti sestavljena iz neodvisne stroke, ki jo je v tej državi dovolj. To da pa ...prikaži več zdravi ljudje hodite okoli z maskami, ki vam čisto nič ne pomagajo, pa nimam besed...

  • 5fe65aabf7f15bf520c5139c81a82b8f81214b83 20:51 10.april 2022.

    Koji naslov... Saj ce je kateri pacient navdusen nad njimi, mu jaz podarim mojo. v zepu jo mam sicer vec kot pol leta, nosena pa prakticno ni. se pravi, kot nova... 😂

  • Avatar pantani
    pantani 07:34 11.april 2022.

    Zamolčani isledki Pfizerja, ki so jih naši sosedje Hrvati v parlamentu že obelodanili, mi še čakamo, v bistvu gre za popoln neuspeh cepiva, na škodo cepljenih saj imajo trikrat cepljeni bistveno bolj poškodovan naravni imunski sistem, enkrat in dvakrat cepljeni ...prikaži več pa nikakršne boljše zaščite od ne cepljenih. V ZDA je tožba že določena 2,3 milijarde dolarjev za podjetje, pri nas pa se še vedno raje pogovarjamo o maskah. prihaja čas ko bo treba prevzeti odgovornost, tega se stroka tudi zaveda zato,..

    • Avatar pantani
      pantani 07:34 11.april 2022.

      ...gre sedaj v neko popuščanje mer, ki pa niso nič drugega kot bežanje pred odgovornostjo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.