Slovenija
24505 ogledov

Višje socialne pomoči in varstveni dodatek

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ode 16:27 31.julij 2018.

    Koliko potem šele dobijo cigani, ki imajo po 10 otrok ali več. Sicer si otroke med seboj "izposojajo", da jih na socijalni prikažejo več - več otrok, več socijalne pomoči. Dejansko nobena državna inštitucija ne ve natanko, koliko ciganskih otrok v resnici je.

    • Avatar praufo
      praufo 18:51 31.julij 2018.

      to je t.i. "romska problematika", delajo kar jim paše, serjejo, ščijejo kjer jim paše, zahtevajo tekućo vodo, eletriko, struju, dinar, itd ... ko vse to dobijo, naštepajo še nekaj mulcev, pa o države še dodatno pomoć, ... ker jim pa ...prikaži veča manjka se pa grejo svoja posla, ... slovenistan

    • kapibara 08:41 01.avgust 2018.

      Že elka se je pohvalila da dobivajo cerka 2.500 na mesec- tks fre..

    • Avatar praufo
      praufo 10:00 01.avgust 2018.

      obvezno se udeležijo praznika na 15. avgust, veliki šmaren na brezjah, no po okoliških krajih oz. v bližini gostinskih objektov si lahko ogledate njihov vozni park ... socialni, čeprav znamke vozil niso ravno socialne

    • jozicamurn 13:54 03.avgust 2018.

      @praufo, poleg tega kaj vse te cigani delajo, kot si lepo povedal zgoraj, pa še dodatno širijo svojo teroristično islami-celico in se odločajo preiti v "islam" med njihove turko-indijske-ciganske brate po sekti. Delujejo proti nam in proti kruhu, ki jim ga dajemo.

    • Avatar praufo
      praufo 17:36 03.avgust 2018.

      državne inštitucije bi morale poskrbet, da se na teritoriju države spoštuje zakon in kultura, kakršna je predpisana uzakonjena in jo večina prebivalstva upošteva in izvaja ... tile cigani, ne vem zakaj jim nekateri pravijo romi, pa gredo malo po svoje ...prikaži več in državni organi jih jemljejo malo po svoje ... "romske problematike" ni, lahko pa jih stlačijo na eno lokacijo, geto, od tam naprej pa vstop v "civilizacijo"

  • evelux 21:08 31.julij 2018.

    Svetovno prijavil se bom na stari hiši kot samska oseba pustil službo ki je itak na minimalcu pa vlekel socialo ostalo mi bo več kot sedaj....več kot odlično in končno bo nekdo drug delal za mene ....to moram spelat čim ...prikaži več prej ....hvala slovenija ...

    • kapibara 08:43 01.avgust 2018.

      Hiša ne sme biti prevelika- na eno osebo cerka 35 kvadrata.. avto do 3.500 lahko.. nič zemlje, na kateri stoji hiša.. Bodo ti našli nekaj v tvoj "+", da ti ja bo šlo v "-"

    • kapibara 09:34 01.avgust 2018.

      P.S - Tista s kvadraturo se NE sešteva, tako kot družinski člani- na dva je mislim že samo 65 kvadrata.. ( skret+kuhna+kopalnica+hodnik, isto kvadraturo uporablja več oseb )

    • evelux 16:58 02.avgust 2018.

      Ne se sekirat bom že porihtal da bo zagotovljeno pravilom.... v vsakem zakonu je luknja pa bo še tukaj se nekaj našlo .....

  • Avatar praufo
    praufo 14:10 31.julij 2018.

    pa kdo sploh še delal? za koga le ?

  • Jasmine_Drummond 15:47 31.julij 2018.

    V tem mesecu sem na spletu delal 32458 $ in sem študent s polnim delovnim časom. Uporabljam spletno poslovno priložnost, o kateri sem slišal, in sem naredil tako veliko denarja. Zelo je prijazen do uporabnika in tako sem srečna, da ...prikaži več sem izvedela 0 temm. To, kar sem počel .... ........... ❥❥❥ ❥❥❥❥ ❥❥❥ www.Earn91.Com

  • jakec1575 08:52 01.avgust 2018.

    Fantje, raje se vprasite zakaj ob 5% gospodarski rasti dobivate minimalca, lastniku se pa ob res majhnem davku na dobicek smeji. naj placa vase delo. ko je bila kriza ste jo vi nosili na plecih, torej lahko sedaj tudi uspeh ...prikaži več firme proslavite ali boste se kar na plecih nosili za bagatelo??? V Sloveniji ni delavcev ampak plac pa ne bi nihce dvignil?? Tudi to je del trga in trzno gospodarstvo. kje so zdaj zagovorniki liberalnega kapitalizma? To je dvosmerna cesta. če delavcev ni, placas vec..

  • Sarko Sarko 06:25 02.avgust 2018.

    odkod ste pa to staro sliko privlekli .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.