Svet
4921 ogledov

Video: Hvar poplavljen, voda je odnašala vse pred seboj

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alen04 11:53 03.oktober 2018.

    Zurnal, dol mi visi za Hrvaško, zanima me ali doma res nimamo novosti??? Patetiki ste.

    • janez.zalaznik 14:32 03.oktober 2018.

      alen04, če vam dol visi za Hrvaško, predlagam, da ne berete člankov o Hrvaški, na naslovnici si lahko poiščete, kar vas zanima. Danes je to zaenkrat edini članek, ki se nanaša na Hrvaško.

    • alen04 08:54 04.oktober 2018.

      Tudi to je preveč. Ali res nimate drugega kakor to pisati??? Včeraj ta članek, danes spet o dizertaciji Kolinde, matr, da dlje kakor do nosa vidite ste res patetiki. To je res žalostno g Zalaznik.

    • janez.zalaznik 09:12 04.oktober 2018.

      Na tej točki bova morala ugotoviti, da se strinjava, da se ne strinjava. Še enkrat pa vam predlagam, da iščete in berete stvari, ki vas zanimajo, ne pa tistih, ki vas ne.

    • alen04 13:36 04.oktober 2018.

      Imel sem prav, da je izguba časa vse tole pisanje. tako ste "naprogramirani",l da drugega kakor to kar vsaki dan pišete, objavljate pač ne znate oz. je vaše "obzorje" novic tako "skrčeno". Tako pač je žal.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.