Magazin /magazin/joonglaa
11199 ogledov

Video: Večerna rutina znane Slovenke

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Toma 18:46 09.avgust 2022.

    Jaz ne, pa čeprav jo osebno poznam ;-)

  • jakec1575 22:14 09.avgust 2022.

    Fwd sem pogledal in ugotovil kako bedno in prazno je lahko zivljenje.

    • Boschtjan Zupanchich 06:32 10.avgust 2022.

      Ja, in potem si take Mrtve duše morajo krajšati dolgočasje z igranjem videoigric, ter branjem brezveznih knjih iz človeških blodenj . To je Znak Duhovne Smrti naroda, ob tem pa ni več daleč tudi materijalna smrt naroda, kajti, državljanska vojna ...prikaži več nam žal tudi že grozi . Obup !!! In Beda !!! ! !!! Mzv.

  • AnGus 15:43 09.avgust 2022.

    Kaj take koklje dejansko kdo spremlja? Blagor ubogim na duhu...

    • Boschtjan Zupanchich 06:24 10.avgust 2022.

      Joj, če so takole Ubogi na Duhu, da to ubogo mrtvo dušo spremljajo, potem je tudi njihovo Nebeško Kraljestvo še Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllleeeč !!! ! !!!

  • Boschtjan Zupanchich 06:29 10.avgust 2022.

    Ojoj, kako zelo Mrtve duše so vzgojili "slovenski" starši, da me je poleg žalosti še sram , ker to neizogibno pomeni žal Propad Naroda !!! ! !!! Pa Vem, da so marsikatere take "slovenske" krastače še celo slabše od te ...prikaži več pokveke. Žal tu Prihodnosti Ni več, .... je že zamujena - Izgubljena . I Kdo je kriv za to neizogibno Katastrofo ? Preobilje ? To niti Ne toliko, kot pa Predvsem Zelo Slaba Starševska Vzgoja !!! ! !!! Žal. Amen !!! ! !!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.