Slovenija
21 ogledov

"Vidi se, da mu obramba ne leži"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zztop 19:27 18.marec 2013.

    Niti imena si ne veš izmislit pametnjakovič. Isti si ko ta Roman. Ti si balkanez po pisanju in obnašanju. Se mi zdi, da že dolg nisi, da ti tolk j..... po glav hodi , miško.

  • dragec 20:51 18.marec 2013.

    janševi vojaki, Hrovat, butasti Breznik in SdS ločenka, ki ne plačuje najemnine, žal, tako deluje volilni mlin - lahko tulite - tulite v prazno.

  • gornik 18:35 18.marec 2013.

    Nasprotnik slovenske države ne sme biti minister za obrambo,ker je to najmočnejši vohun za srbsko državo . Zjebal bo vse mogoče.

  • nejansizmu 19:09 18.marec 2013.

    Pa saj janšizem je treba zjebat, kaj jamraš... NE janšizmu! Mater im...

  • albert 22:04 18.marec 2013.

    Ni važno ali je sposoben važno je,da je Jankovićev oproda.

  • mph 00:38 19.marec 2013.

    Nasprotnik slovenske države? Od kje pa ti to? Imaš kakšen njegov citat ali izjavo? Mislim seveda takšno, ki ni prišla iz čudežnega fotokopirca SDS. Ne? Ok, hvala.

  • dragec 10:41 19.marec 2013.

    G. Breznik, vi ste inteligentni? in izobražen? prejšnji vojak SV, sedanji vojak JJ, naštejte častniške čine v mornarici - hitro???

  • dragec 20:59 18.marec 2013.

    zjebali so vsi pred njim. Njemu je ostalo, da zmanjša število birokracije za 50%

  • mph 00:36 19.marec 2013.

    Njegovi argumenti me povsem prepričajo. Pariral je odlično. Janšisti pa naj se malo bolje drugič pripravijo. No, saj ni za očitat Toninu, Horvatu, ... da ne morejo narediti čuda iz gnile zasnove, ki jo predstavljajo njune stranke.

  • allstarr111 20:17 18.marec 2013.

    "Očitke je na zaslišanju ponovil Robert Hrovat (SDS), ki je kandidata vprašal, kaj se je od leta 1991 do danes spremenilo, da želi sedaj vodit obrambni resor. "Ne dovolim si, da gazite takole po meni. Lahko se gazite po meni ...prikaži več glede Malija, Afganistana, moje zgodovine pa ne morete umazat vi," je dejal Jakič."Sramota za Slovenijo so prekupčevalci z orožjem v času osamosvojitvene vojne," pa je Jakič odgovoril na očitek, da je bilo žalitev in sramota za slovensko vojsko in padle za Slovenijo, ker je podpisal majniško deklaracijo.No ni rekel tega, ker sem gledal, to o prekupčevanju z orožjem je rekel preden ga je Horvat vprašal kaj se je od 91 spremenilo da sedaj želi vodit MORS.Kakorkoli že je bilo, pa drži eno. g. Jakič je uslužbenec za vse režime, on skače iz športa v obrambo, bomo videli kje bo pristal ko bo te sage konec.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.