Slovenija /slovenija/crna-kronika
23868 ogledov

Mrtvo pijan voznik zbil mladoletni peški

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • cba 10:20 07.december 2017.

    Nekaj je narobe tudi s pešci, ki stopajo na prehod, ko pelje po cesti avto z nezmanjšano hitrostjo. Nekdo mi je enkrat rekel: "Nič ti ne pomaga, če bo na grobu pisalo: TUKAJ POČIVA NEKDO, KI JE IMEL PREDNOST."

    • Avatar Leon
      Leon 10:38 07.december 2017.

      Se strinjam ! Uporaba telefonov je to zadevo samo poslabšala ! Tukaj je še nekaj prostora v smislu zakonskih določil ,če se že gredo zakonov ,kjer kolesarje kaznujejo zaradi sonožnega dviga s pedal kolesa ?

  • Avatar Leon
    Leon 10:07 07.december 2017.

    Nekaj je hudo narobe s temi primeri pijanih voznikov v Sloveniji . Ali je zakon napačno spisan ali pa so zatajili organi nadzora ? V MB je znano,da redarji ne izvajajo svojega dela skladno z zakonodajo pa jim nihče nič ...prikaži večč ne more ! Preverjeno pri AVP .

    • peromornar 13:59 07.december 2017.

      Moj "Leon", hudo je narobe z vsem v tej družbi. Taisti pijani voznik bo po par let tožarjenja dobil pogojno kazen. Edini način (naj mi oprostijo tisti ki mislijo drugače) je 24 urno sodišče brez možnosti pritožbe (he, vrli odvetniki ...prikaži več bodo zgubili zaslužek??). Vse, ampak vse, kar je vezano na "navaden" kriminal (kraja, poneverba, promet, zavajanje....) reševati v 24 urah, po kratkem postopku. Edino tako bodo naša "sodišča" priborila neko avtoriteto, zakonodaja pa spoštovanje.

    • Avatar Leon
      Leon 14:02 07.december 2017.

      Se strinjam ,da je največji problem PRAVNA DRŽAVA ali KRIVOSODJE ,kot ga imenujejo nekateri .

  • romy 14:35 07.december 2017.

    Upajmo da dobi kar mu pripada,neumnežu...

  • peromornar 14:02 07.december 2017.

    Pa še kaj, če ne znamo napisati zakonodajo (dosti je teh Udetov, Pirnatov in ostalih genijev), pa jo prepišimo od nekoga. Ni hudič, da smo najbolj pametni (kar se je dokazalo v teh 30 letih).

  • munja 19:50 07.december 2017.

    za takšne bi bilo mogoče dobro družbeno koristno delo v Soči. Ne morem verjet, da je pri taki opitosti še sploh lahko sedel za volanom. Katastrofa!

  • borut08 17:14 07.december 2017.

    Kaj pa ce vinjen precka prehod pri rdeci pa ga malo opit voznik zadane.Kdo pa je takrat kriv?Voznik,ce imajo laznive price in mu je podtaknjeno!

  • franci11 12:01 08.december 2017.

    To kar je napisal borut08 lahko samo napise taksen, ki vec prevozi pijan kot trezen. Glede alkota in drog bi vsem takoj odvzel voznisko in avto ne glede od koga je in prodat za invalidne otroke. PIKA. Jaz avta ne ...prikaži več posojam nikomur se najman pa taksnemu, ki se naliva z alkotom. Ce bi hotel nazaj voznisko je prva stopnja ne denarna kazen ampak obvezno delo v zavodih invalidne mladine..... po enem letu pa ponovo delat voznisko.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.