Slovenija
20 ogledov

Virant bo vztrajal pri vladi narodne enotnosti

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 09:25 28.december 2011.

    ...lažnjivi Gregorjev kljukec ima glavo v oblakih...

  • Tupamaros 15:52 28.december 2011.

    Mogoče bi uspelo. Arharja res ni nihče volil vendar, kaj ko so izvoljeni nesposobni in neodgovorni.

  • maka 18:38 28.december 2011.

    Virant je na volitvah dobil moj glas!NIKOLI VEČ!!!!!!!!!!!!!!!

  • albert 20:00 28.december 2011.

    Virant je krt človek brez obraza hinavski licemer voden iz tujine!

  • Enotna Slovenija 07:19 29.december 2011.

    A tuki komentirajo samo jankovićevi volilci?Nisem za nobenega od svete trojice ampak... Zoran NITI PRIBLIŽNO NI primeren za predsednika! Janez je odličen politik... ampak nima dovolj velike podpore ljudstva!Zato ni neumno, da se išče neka tretja rešitev! Katero ...prikaži več bi podpirala velika večina ljudi in strank v parlamentu.

  • gec 08:44 29.december 2011.

    tukaj komentirajo janšisti 99%,jaz pa komentiram samo to kar so ljudje na volitvah odločili.tudi tvoj janez ni primeren,da se razumemo,pa nisem za jankoviča...

  • privat 09:10 08.januar 2012.

    virant bo vstrajal...ne vsi vstrajajo !! Samo vsi hočejo državo bede in korupcije!!

  • veber 15:18 28.december 2011.

    Njega ni nihče volil.

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 18:18 28.december 2011.

    Demokracija? Zakaj smo potem sploh zgubljali denar z volitvami ce pa imamo ocitno ljubljeno vodjo Arharja, Viranta in oh preljubo privatno podjetje Banko "Slovenije". Mi volivci so ocitno itak kreteni.

  • gec 08:45 29.december 2011.

    ne more pa jo iskat virant,ki je dobil 8%,halooooo.

  • Enki 17:39 28.december 2011.

    Rubrika: Saj ni res, pa je!Tako kot v Grčiji in Italiji, sedaj tudi v Sloveniji oblast prevzemajo bankirji. Seveda čisto vsak ima lovke v ali IMFu, Svetovni Banki, Goldman Sachs, JP Morgan,... Lovke ravno v organizaccijah, ...prikaži več ki so več kot desetletje napihovale balončke, sprejemale vedno nove "surrealistične" pogoje poslovanja kjer ima denar vedno večjo vlogo kot človek. Kjer delo ne pomeni nič več, ker kdo pa rabi delo, če imamo denar.In sedaj, ko so ustvarili to krizo, ta isti ljudje prevzemajo glavne položaje v državah. Namesto, da bi se jim sodilo za zločine proti človeštvu. Narobe svet. Virantu se je že po programu vidl kdo je za njim (popolna razprodaja slovenskega ozemlja), no sedaj se pa še vidi. Bankiriji.

  • Tomislava Ule 21:56 28.december 2011.

    Seveda je brez obrauza, mal se hinavsko smejčka, je pa hinavec na kvadrat in še.

  • Tomislava Ule 21:58 28.december 2011.

    Pa še vprašala bo Viranta, če se lahko tako hinavsko smejčka za naš denar. Seveda se lahko, saj je naš denar mirno prejemal, ko se mu je nehal ministrski stolček, Hinavec

  • varan 17:31 28.december 2011.

    dajte, nataknite si kondome čez glavo, da ne boste z vašimi posilstvi okužili nebogljenih volilcev, otrok in starcev.Včasih je bilo poletje čas kislih kumaric, sedaj pa je to postal povolilni čas...mi pa lahko nemo blejamo ob vsem tem.Novinarji, ...prikaži več dajte si vsaj izmislite kakšno ime za popestritev. Vse akterje že, žal, poznamo kot stari denar: " vlade narodne enotnosti in tehnične vlade" ipd.konstrukti se pojavljajo vsakih nekaj let, ko JJ jurišniki izgubijo svojo elektronsko vojno. Še slabši so pa v "javni uoravi", kjer veljajo že fevdalna pravila karier...

  • Tomislava Ule 21:55 28.december 2011.

    Virant je Brejčev zet,ki je SDS-ovc, jasno,da se nagiba k Janši, razen tega pa je Virant ena usrana rit, ki ne vem, kam bi se vsedel. Hvala za take podle politike

  • gec 22:25 28.december 2011.

    TOMISLAVA IN ALBERT,ZAKAJ SI BELITA GLAVO?JAZ MISLIM DA BO JANKOVIČ DOBIL PODPORO ZA VEČINO TUDI OD NSI IN SLS KI STA POKAZALA DA IMATA BESEDO,KI JI JE TREBA VERJETI.POTEM PA NAJ VIRANT V OPOZICIJI GRUNTA KAKO BO SODELOVALZ JANŠO...PA NAJ ...prikaži več ME NIHČE NE RAZUME NAROBE.KDOR DRUGEMU JAMO KOPLJE SAM V NJO PADE.

  • gec 22:30 28.december 2011.

    A ŠUŠTARŠIČ MISLI DA JE POGAJALEC?ZELO,ZELO,ZELO DALEČ OD TEGA JE.NA KONCU BODO VIRANTOVI SODELAVCI VIDELI DA JE ZMENJEN Z JANŠO.OBA SICER TO ODLOČNO ZANIKATA AMPAK MISLIM DA SI BOSTA S TEM PRISLUŽILA DOŽIVLJENSKO OPOZICIJO,ČE SPLOH BOSTA ZBRALA 4% VSAJ ZA ...prikaži več VIRANTA UPAM,DA NIKOLI VEČ.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.