Slovenija
328 ogledov

Višje cene za rezani tobak

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 07:28 14.maj 2013.

    ko vladi zadiši po denarju ,jo ni bog več ne ustavi

  • Branko Brzin 08:16 14.maj 2013.

    kaj pa davek na strankarske neumnosti , pa davek na krajo , pa davek na uničevanje države

  • KOJAK 10:11 14.maj 2013.

    Sem kadilec in sem bil ZA zakon, ki prepoveduje kajenje v lokalih. V lokale pa zelo poredko zahajam KER SO CENE PONORELE... za neko rjavo tekočino oz. "kavo" naj dam tja do 1,5 €. NE HVALA. Naj se prvo naši ...prikaži več gostinci naučijo kuhat kavo.

  • miky 11:00 14.maj 2013.

    Ha ha, vi kar višajte, jaz ga kadim že dolgo iz nemčije 115g marlboro 15,95 eur!! v luxenburgu pa stane 115g 10,50 eur. Zakaj ne spustijo marlboro tobaka v SLO?? Banda!!Vi pa kar kadite to sranje iz jugovine.....

  • ennanova 11:41 14.maj 2013.

    K politiki delavskega razreda 2 – blagovni fetišizemAli so ljudje sploh zmožni živeti v svetu brez blagovnega fetišizma, ki se ujema z njihovimi fantazmami in z željo, da bi jih realizirali?http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/972-k-politiki-delavskega-razreda-2--blagovni-fetisizem

  • Chazy Chazz 12:36 14.maj 2013.

    faggss :/

  • allstarr111 08:59 14.maj 2013.

    Ena zanimiva stvar se bo zgodila kmalu. Ko so uveljavili kadilski zakon so vsi nekadilci klobasali kako bi oni bili v lokalih ampak zato ker smrdi po cigaretih ne morejo, no sedaj so gostilne prazne ker kadilci so odšli, nekadilcev ...prikaži večv pa ni na spregled da bi uživali v neokrnjenem gostilniškem luftu :)No takrat sem rekel da kadilci precej vržemo v proračun in toi na račun lastnega zdravja ter precej denarja, ker je veliko ljudi migriralo na tobak ki se bo sedaj dodatno podražil bodo sčasoma kajanje opustili, ker je predraga razvada. No ko jih bo nehala kritična cifra se bo to precej poznalo v blagajni, in tedaj bomo dobili nov davek ali pa se bodo dvignili obstojoče :) tako bomo dragi kolegi VSI plačevali več, državi pač ni mar od kje pobere le da pobira :)

  • nostradamus 09:32 14.maj 2013.

    zopet strel v prazno vecina kadilcev nabavlja cigarete ali pa tobak na jugu razlika v ceni do 50%

  • allstarr111 10:52 14.maj 2013.

    Ja sest nisem govoril o upravičenosti proti-kadilskega zakona, jaz sem govoril da so nekadilci svojo zahtevo argumentirali da bodo poslej ONI več zahajali v lokale ker bo tam neonesnažen zrak, ta srgument so podali ko so gostinci omenjali da jim ...prikaži več bo padel promet ter jih bo veliko propadlo, kar se je tudi zgodilo. Govorim o argumentu in ne zakonu, zakon me ne moti, moti me le da se gostinec ne more opredeliti kakšen lokal bi imel, kadilski ali nekadilski, če bi pustilo to možnost ne bi bilo problema, to so storili "butasti" AVSTRIJCI ki krize skoraj ne poznajo :)

  • Joe Dimaggio 22:56 15.maj 2013.

    Sej me ne boli tistih par centov, ampak ker so barabe bom začel kupovat bosanski al pa mekedonski tobak na črno v več kot pol cene pa še boljši je...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.