Slovenija
109 ogledov

Višje cene zaradi DDV

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ac-dc 17:01 31.julij 2013.

    Še več vrtičkov in domače pridelave....in ne podpirat trgovskih oderuhov, ko prodajajo češnje po 8 ali 10€. Takoj grem k sosedi na vrt, mi bo dala par buč, kumar in paradajzov, jaz pa ji bom dal kilo gob.

  • allstarr111 16:12 31.julij 2013.

    LOL pa kako se jeli narod prepričevat da kupec ne bo nosil bremena :) Ma če znaš seštet 1+1 veš da to ne more bit, ampak naši oderuhi (trgovci) so šli še korak dlje, namesto 2% so dvignili za 20 :)

  • Mitoka 10:37 01.avgust 2013.

    Nakupovalni časi so se spremenili. Ljudje smo se že navadili na zviševanje cen, vendar smo spremenili pogled na nakupe in pač racionalno nakupujemo, predvsem pa uporabljamo vse opcije za cenejše nakupe v smislu kartic ugondosti ali pa kakšnih kuponov, kjerkoli. ...prikaži več Jaz največ privarčujem mesečno s tuševo kartico zvestobe, ki se mi po uvedbi dnarja še bolj splača, privarčujem veliko tudi pri gorivu na petrolu in še bi lahko naštevala. Pozitivna je uvedba tudi t.i. kuponka, ki ti res nudi veliko popustov. Vse je zlo enostavno, samo brskat moraš okoli in vedno kaj najdeš :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.