Pod streho /pod-streho/gradimo-obnavljamo
22841 ogledov

Vlada blokira subvencije Eko sklada za gradnjo in obnovo hiš

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Melinda_Owens 16:19 25.oktober 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • jakec1575 15:27 23.oktober 2021.

    dnar je sel za eu projekte sds obcin. obrisite se pod nosom.

  • Luksi 09:05 23.oktober 2021.

    Tile si dejansko že leta prizadevajo, da se čim manjši del sredstev dejansko porabi za gradnje in obnove, saj je pri vsej birokraciji vsaj tretina porabljena za projektno dokumentacijo in preračune... Pri fasadah je jasno, da bo gor 15 cm ...prikaži več izolacije, pa je kljub temu treba vse projektirati...

  • vzev 15:37 23.oktober 2021.

    Če imaš možnost, da ti ni treba gledati vsak cent, tako niti ne pomisliš ne na te subvencije. Potem pa imaš neumne pogoje npr. subvencije samo za lesena okna (ki jih vsekakor nebi dal na hišo). Nenehno čakanje,.. Tako, da ...prikaži več boljše narediti vse kar brez subvencij.

  • migi 10:04 23.oktober 2021.

    EKO sklad je en velik nateg te vlade....vladi ustreza,da se čim več zelenih površin spremeni v stanovansjko sosesko...in omogoči gradbenim baronom(in sebi) velik profit

  • studiokeramike 22:19 24.oktober 2021.

    Energetska varčnost pomeni manj elektrike ali drugih energentov. Več kot se porabi več prileti v državno blagajno preko davkov in dajatev. Vse niti pa tako ali tako ima v roki koalicija in izgovori na opozicijo, leve, desne ali sredinske ali ...prikaži veči celo strice iz ozadja in razne mafije je samo metanje peska v oči. koalicija ima večino in večina odloča. Opozicija lahko vse skupaj samo nemo opazuje ali podaja predloge ki pa so kot vemo in vidimo v celoti ved no zavrnjeni. Kdo je torej kriv ni vprašanje.

  • rd2dmk2 09:58 23.oktober 2021.

    važno da se bahajo kolk so namenili. reklama in blebetanje je čist dovolj za "bedake in konje". kje pa v resnici bo denar končal oziroma kolk ka bo, pa verniki hitro pozabijo. treba je zdržat do volitev. potem pa...eh, jebi ...prikaži veči ga.. kako je karel že rekel obljubil sem 1000 eurov pokojnine.. saj zdej jo pa moja žlahta ma.

  • eminenca 14:16 23.oktober 2021.

    mene zanima kdaj bo vlada začela šparat pri javni upravi, subvecije so načeloma pozitivne in inč slabega, če gre za korist manjše porabe energije ... javna uprava, vso to morje feminističnih pisarn od socialne do zavo za zaposlovanje, pa razne ...prikaži več agencije take in drugačne, polno svetovalk , ki sploh ne vem kaj počnejo , berejo neke zakone, ki nimajo repa ne , glave ... 30 let države, pa ne gre nikamor, ... mogoče čez 150 let, pa še takrat ne

    • eminenca 14:23 23.oktober 2021.

      to kar je pa bistvo, je pa stara šola yugovine ... nihče za nič ne odgovraja, v tej državi po mojem še mnogo manj kot prej, to si upam trdit ... seveda začeli bodo pri nižjem sloju, pisarne , klimatizirane ...prikaži več ploti in pozimi , bodo pa še malo napolnili, al pa bo še kakšna tavba zrasla za ženske kvote oz. feministično držubo ... ker so že tako neanokravne ... čiča cel dan v kacliji , pa čveka po telefonu, kuhat ne zna, doma jo pa čaka kosilo ker možek je pa pussy ... temu se reče enakopravnost

    • igorgeus 15:14 23.oktober 2021.

      "mene zanima kdaj bo vlada začela šparat pri javni upravi" glede na to, da namerava na novo zaposliti 600 ljudi in zvisati place v JS, ocitno nikoli

    • eminenca 16:21 23.oktober 2021.

      no sej ravno o tem sem pisal, malo pogljekakšna je srtuktura po državnih pisarnah ... temu se reže ženska emancipacija enkapravnost, sicer gre pa v resnici za novodobni feminizem ... in ko babnica dobi dovolj dnarja začne delat po svoje, ...prikaži več zato pa imamo toliko ločitev ... za njih je skok čez plot samo del zabave, ki si jo lahko privoščijo ... ker so postale enakopravne

    • igorgeus 19:29 24.oktober 2021.

      zenske delajo v js, ker jim noben ne tezi zaradi porodniske in bolniske za otroka

    • eminenca 20:24 24.oktober 2021.

      joj kaj si povedal , saka porodniška je zakonsko upravičena, delodajalec mora pa za ta čas dobiti nadomestilo ... če bi bil moški delavec, ne bi rabili nadomestila ... ma primer ... al zakaj gre tukaj v tej tvoji nejastnosti

    • igorgeus 21:21 24.oktober 2021.

      ce je zakonsko upraviceno, se ne pomeni, da ni tezav pri uveljavljanju. v js tega ni. noben te ne nic ne vprasa, ce si vsak teden na bolniski zarad otroka, ker se uvaja v vrtec pa je skoz bolan, noben ...prikaži več ti ne tezi za nadure, ti pa moras po otroka v vrtec do stirih itd. noben ne zavija z ocni, ce rece, da je noseca, itd. ce nimas ti teh problemov, ne pomeni da jih nima nihce. pozanimaj se malo.

    • igorgeus 21:23 24.oktober 2021.

      jaz ti samo napisem zakaj je js sfeminiziran. ne zato, ker gre za novodobni feminizem, ampak ker gre za starodobni patriarhat

    • eminenca 21:37 24.oktober 2021.

      filozofiraš .... malo prevč, po želji

    • igorgeus 16:09 25.oktober 2021.

      ce meni ne verjames, pa vprasaj kaksno. place za navadno delovno mesto so bistveno nizje, ampak place so redne, delovni cas je dolocen, za bolniske nihce ne gnjavi. zakaj bi sicer bila tam?

    • eminenca 20:35 25.oktober 2021.

      zame konc debate, ne da se mi več

    • igorgeus 15:57 26.oktober 2021.

      skoda, bi lahko zacel malo sirse razmisljat

  • bogdan76 16:56 23.oktober 2021.

    Opozicija hotela blokirat nepovratna sredstva EU v višini 1.8 miljarde zakaj nič nepišete otem fenomenu levi talibanov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.