Slovenija
84 ogledov

Vlada namerava sprostiti cene goriv na avtocestah!

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ludvik Miholic 16:35 03.november 2016.

    POSEBNO NE TANKATI NA PETROLOVIHCRPALKAH IN ZAKAJ KER GOLJUFAJO IMAJO PREDELANE CRPALKE IN KAKO VEDNO VEC POKAZE LITROV KOT STE JIH DOBILI MENE SO RAVNO VCERAJ PREVARILI KER SEM ZE DOLGO SUMIL V NJIHOVO NEPOSTENOST PRIJAVIL SEM NA PETROLU TAKOJ ...prikaži več DA BI LAHKO ZAPRLI TO CRPALKO IN KONTROLIRALI CE JE RES NISO HOTELI KER MI JE PO TEL. REKLA DA ONI TO NEKONTROLIRAJO NAJ PREDAMPRITOZBO IN TAKO ONI ZAKRIJEJO SVOJE NEPOSTENOST TOREJ NIKAR NETANKAJTE NA PETROLOVIH CRPALKAH KER SO GOLJUFI IN NA AVTOCECTAH JE NAJLAZJE VARAT STRANKE

  • popokatopetl 16:19 02.november 2016.

    Sramota! Me prav zanima, KDO je tisti, ki takole privija našo vrlo upogljivo vladico, da sprejme uredbo, zaradi katere bo 99% na slabšem, političnih točk to gotovo ne prinaša. Konkurenca je bila seveda mogoča že do sedaj, cena omejena le ...prikaži več navzgor! Samo mejčkn bolj so potrpežljivi kot pri CETA, ki jo je bilo mus podpisat prec in takoj drgač bo joj!

  • Papaja Popi 17:32 02.november 2016.

    Bedaki !Kar naj dražijo.Že sedaj tankam zunaj in zame ni problem.Žal mi je tistih, ki nimajo možnosti tankati zunaj.

  • daredevil 17:56 02.november 2016.

    To je pa to ko nekateri hočejo "konkurenčnost" pa naj stane kolikor hoče!

  • mirror 19:26 02.november 2016.

    V tujini je gorivo na avtocestnih črpalkah občutno dražje. Naši pa bi to radi uveljavili pri nas, le država še ne ve, kako bi iz tega potegnila korist.

  • stanko75 20:59 02.november 2016.

    Stvar je povsem enostavna, od sedaj naprej ne bom več tankal na avtocestah ampak samo še vnaseljih, pa še to tam kjer bo bencin cenejši. Iz principa tudi če se bom moral zaradi tega malo dje peljati.

  • popokatopetl 00:20 03.november 2016.

    Ampak v čem je smisel take briljantne novosti, zaradi katere bo gorivo dražje, nas bodo bolj lupili in se bomo brez veze dodatno nekam vozili? Seveda bo na plusu izključno par naftnih tajkunov, pa nekaj politikantov bo pokasiralo malo podkupnine, ...prikaži več mogoče bo za kakšen vikend na morju ampak drobiž v primerjav s tem kolk nas bodo prvi na dolgi rok olupili.

  • Majazmaja 08:31 03.november 2016.

    Ni panike, pač ne bom tankala na avtocesti. Glede na to, da porabim 4 - 5 tankov mesečno, se bo splačalo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.