Slovenija
8951 ogledov

Vlada podaljšala ta protikoronski ukrep

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 20:34 13.avgust 2020.

    slovenčke je treba privijat, druge ni ... tele dni je po cestah in po lokalih, štacunah videti precej tujcev, pa tudi po kampih ... a so to vsi preverjeni osebki? ... ne vem, po eni strani neki ukrepi, drugi se ...prikaži več pa lahko šetajo in vozijo ... no maska je pa itak blef do konca, več škode kot koristi

  • Kmodri 18:53 13.avgust 2020.

    ZApret zunanje meje. Vsi, ki pridejo od zunaj v obvezno 14-dnevno karanteno ali testiranje na lastne stroške, kot so to uvedli Avstrijci. Drugače bomo spet zapirali občinske meje. Si to želite?

    • Avatar vec
      vec 19:56 13.avgust 2020.

      5 tednov karantene kot jo imajo avstralci in mislm da tud japonci in to stroga karantena

    • Avatar praufo
      praufo 20:31 13.avgust 2020.

      pa koga sprašujejš si to želite? ... to ni avstrija, sicer smo pa danes lahko videli kakšen blef je ta virus , politiki masko gor, dol, potem se rokujejo , pa spet s to masko ... pa kdo je tukaj ...prikaži več bedak? ... sicer pa v čem je problem, rusi imajo cepivo ... aja sam to ni prijateljska država , no če bi blo cepivo iz amerike, potem je pa to druga zgodba

    • Avatar vec
      vec 22:10 13.avgust 2020.

      rusko cepivo je enako kot bi ti reku nekdo da pomaga, ni pa nijno da še cura spotoma na čelu ne zraste, pač stranski učinki.

    • Avatar praufo
      praufo 15:23 14.avgust 2020.

      če ti tako praviš, bo pa že držalo ... ;)

  • collin 19:50 13.avgust 2020.

    Zdravo, Sem gospa Bedet, pošiljam ponudbo za posojilo med posamezniki, ki vam omogoča, da brez skrbi uresničite svoje sanje. Če potrebujete nujno denar, mi prosim odgovorite, da vam lahko dam svojo ponudbo. Moja obrestna mera je 2% in pokriva celotno ...prikaži večtno posojilo. Moj e-poštni naslov: bedetfinance01@gmail.com Dober dan tebi. Prisrčno.

    • fowler 23:37 13.avgust 2020.

      Nujno bi potreboval denar in imate res ugodno ponudbo... moj e-mail je: nategnimenežno@gmail.com... hvala

  • Avatar Barviolla
    Barviolla 01:06 14.avgust 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu -- www.Sextis.fun

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.