Slovenija
108972 ogledov

Vlada ponoči več kot pet ur o ukrepih, to nas čaka

Komentarjev 58
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirror 07:58 24.marec 2020.

    Ker ne bo Evrosonga, bo RTV Slo ostalo precej sredstev. Ta sredstva bi se lahko namenila za pomoč gospodarstvu.

  • Ender3 10:45 24.marec 2020.

    Kaj lahko pričakovati od swinger vlade,ki največje napore polaga na menjavo kadrov v vladnih in stratežkih podsistemih in to v krizni situaciji. Postajamo Butale po meri vlade😌

  • Avatar krojac
    krojac 07:37 24.marec 2020.

    Diktatura nove vlade po popolna.

    • maresem 09:51 24.marec 2020.

      ...in norost v tvoji rdeči buči še popolnejša.

    • karmelita 10:21 24.marec 2020.

      Idiot komunistični! Vi ste se posrali pred tako odgovornostjo!

    • igorgeus 10:50 24.marec 2020.

      ce si proti diktaturi, si komunist?

    • maresem 13:25 24.marec 2020.

      @igorgeus, kje budalo pa vidiš diktaturo?? Morda si mislil na corona virus? ... ali te morda moti karantena in samoizolacija??? Vidiš jo v svoji komunajzarski zblojeni buči z opranimi možgani!

    • igorgeus 17:06 24.marec 2020.

      aha, torej, ce se ne strinjam v popolnosti kar pises, sem komunist?

    • igorgeus 17:07 24.marec 2020.

      samo toliko da vem, kaksni so kriteriji

    • maresem 18:09 24.marec 2020.

      @igorgeus, glej, prav imaš... slep sem bil. Smo že v totalni diktaturi. Hvala, ker si me razsvetljil!

    • karmelita 22:03 26.marec 2020.

      Diktatura? Ti si verjetno kakšen svobodni umetnik, ki ga država mastno plačuje za nič delat! Se ti hlače tresejo?

    • igorgeus 11:23 29.marec 2020.

      se pravi, komunist je tisti, ki je proti diktaturi? kako pa je potem nastala komunisticna diktatura v severni koreji?

    • karmelita 23:56 29.marec 2020.

      Pa kakšna popolna diktatura bumbar levičarski! Že to, kar se je do sedaj samo v nekaj dneh naredilo je dosti več kolikor so zmogli vsi trije pretekli precedniki vlade ( Cerar, Bratuškova in klovn Šarec )

    • karmelita 00:09 30.marec 2020.

      Pa rajši se priključi Civilni zaščiti v teh težkih virusnih časih, da boš sploh za kaj koristen!!!

    • igorgeus 21:36 31.marec 2020.

      v vsaki epidemija po dolocenem casu krivulja pade dol, tud ce nic ne naredis. tip je naredil enako kot v sosednjih drzavah, vmes kot manijak kadrira, ti mu bos pa postavil spomenik. ocitno nisi sposoben razmisljati s svojo glavo bumbar desnicarski

    • karmelita 12:26 01.april 2020.

      Ti moraš bit simpatizer prav skrajne levice, ker z normalnimi levičarji se da prav lepo komunicirati! Rad bi sadaj tebe videl na oblasti, verjetno se bi še sedaj skrivali nekje na varnem in ukazovali na daleč! 😂🤣😭

    • igorgeus 21:10 01.april 2020.

      ce to, da je na udaru komaj nastavljeni direktor NIJZ yato, ker s strokovnega vidika nasprotuje politicnim ukrepom trenutne vlade, ne disi po diktaturi, potem res ne ves kaj ta beseda pomeni

    • karmelita 22:14 01.april 2020.

      Idiot, v glavnem vsi podpirajo te ukrepe, ker so na mestu!! Seveda, če bi bila pa prejšnja vlada pa teh ukrepol sigurno ne bi bilo in bi bilo okuženih in umrlih bistveno več! P.s. Kako je bilo pri Civilni zašciti? ...prikaži več? So te lahko za kaj uporabil? 😭😂

    • karmelita 22:23 01.april 2020.

      Joj, mi je žal, da nisi dobil kaksnega prostovolnega dela pri Civilni zaščiti! Sem pozabil, da si popolnoma NEUPORABEN !!!!!!!👍

    • igorgeus 10:10 02.april 2020.

      zal vsi ukrepi niso na mestu, za nekatere se sploh ne da izmeriti ucinka, nekateri pa financno dodatno po nepotrebnem obremenjujejo gospodarstvo (razkuzevanje v blokih), ampak iq20 tega pac ne more razumet. logika ti ni na visku, izgleda da si ...prikaži več nesposoben ti. razmisljat. sicer pa to je normalno za tiste, ki svojim idolom verjamejo vse kar jim recejo, sicer jim ne bi verjeli. over&out (google it).

    • karmelita 10:25 02.april 2020.

      A veš kje bi bili sedaj pod vašo oblastjo? Pod mandatarstvom vašega klovna Šarca? A si gledal njegove novinarske nastope? Me kar glava boli! Sploh ni vedu kaj govori!! Sedaj ima vse skupaj rep in glavo, kar za prejšnjo vlado ...prikaži večo ne morem trditi, ker je bila povsem neuporabna, tako kot ti!!😂

    • igorgeus 12:25 02.april 2020.

      mojo oblastjo? tega jaz nisem volil. posplosevanje ni nujno tocno in ti si zivi dokaz. stari, jaz sem neuporaben samo za diktatorske oblasti, ker sem izobrazen, imam nadpovprecni iq, mislim s svojo glavo, ne verjamem vsakemu politiku, slovenska kri vsaj ...prikaži več 3 generacije nazaj, modre oci, itd. ampak ker je splosno znano, da desnicarske, nazadnjaske vlade ne zelijo prepametnih ljudi, sem za njih najbrz med prvimi na seznamu za odstrel.

    • igorgeus 12:25 02.april 2020.

      zal ta ne ve kaj govori, najprej si place zvisajo, potem znizajo,... vse je to samo pesek v oci, da malo od onih miljard, ki so kao v pomoc drzavi, ampak glej, sprintaj si to stran, daj v okvir na ...prikaži več steno, pa si cez 10 let predstavljaj, da ti recem: sem ti rekel. imej glavo v pesku ce hoces, ljudje, ki razmisljamo s svojo glavo, bomo to se naprej poceli, ampak prosim, ne pretvarjaj se, da si za demokracijo, bodi clovek in priznaj, da vse kar ni tvojih misli, po tvojem nima pravice ziveti.

    • igorgeus 12:25 02.april 2020.

      zal ta ne ve kaj govori, najprej si place zvisajo, potem znizajo,... vse je to samo pesek v oci, da malo od onih miljard, ki so kao v pomoc drzavi, ampak glej, sprintaj si to stran, daj v okvir na ...prikaži več steno, pa si cez 10 let predstavljaj, da ti recem: sem ti rekel. imej glavo v pesku ce hoces, ljudje, ki razmisljamo s svojo glavo, bomo to se naprej poceli, ampak prosim, ne pretvarjaj se, da si za demokracijo, bodi clovek in priznaj, da vse kar ni tvojih misli, po tvojem nima pravice ziveti.

    • karmelita 12:49 02.april 2020.

      Vidim, da imaš prevec časa!! Pomagaj ljudem in naredi nekaj resnicno dobrega, kot da poslušaš direktive Meseca!! Pocutil se boš mnogo boljše in uporaben boš! Zdaj pa kosilo in potem za razliko tebe grem DELAT in pomagat!!

    • igorgeus 10:25 03.april 2020.

      tisti, ki nosijo plasnice, naj se zavedajo, da v komplet sodijo tudi bic in ostroge

    • karmelita 10:46 03.april 2020.

      Vidim, da beseda POMOČ oz. POMAGATI ljudem je za tebe povsem tuja!

    • igorgeus 15:45 03.april 2020.

      nakljucno metanje besed brez konteksta, naj se kdo drugi s tabo ukvarja, jaz imam kaj bolj pametnega za pocet

    • karmelita 16:50 03.april 2020.

      Na primer? Nakladanje o diktaturi?

    • igorgeus 21:38 07.april 2020.

      vedno mi je bilo fascinantno, kako tisti, ki podpirajo diktaturo, vedno mislijo, da se ta tice samo drugih, nikoli pa njih samih. da bo omejevala samo druge, nikakor pa ne njih.

  • janez60 10:29 24.marec 2020.

    Raja naj ne bi hodila iz kraja bivanja, oblastniki pa na Brdo. Je lepše kot v Ljubljani, pa še na izlet so jih vozniki peljali.

  • Strojan 09:59 24.marec 2020.

    Kdor preživi Korona virus, ga čaka še veliko hujši Janša virus !

    • karmelita 10:23 24.marec 2020.

      Verjetno še nikoli v življenju nisi delal in živiš vseskozi na račun države!!

    • Ender3 10:49 24.marec 2020.

      Nekateri delajo,živijo in so plačani z računa psihotika in njegove lastne stranke.

    • karmelita 16:04 24.marec 2020.

      Idiot!

  • mercedesb 11:01 24.marec 2020.

    Ko je kaplar sef vlade,ministrant obrambni,Poniglavsek gospodarski,Lahovnik,ki bi moral v keho zaradi TESA in ostalih pacientov,nimamo kaj pricakovati. To kar delajo z gospodarstvom je pesek v oci!

  • Pepe007 07:57 24.marec 2020.

    Očitno identični recept, kot ga je imela Pahorjeva vlada pred 10+ leti. Če ni dela, nimaš kaj ohranjati delovnih mest. To je prvo smiselno pravilo. Vse ostalo je bedarija.

    • Avatar Leon
      Leon 09:34 24.marec 2020.

      Tipično neoliberalistično !

    • Pepe007 10:16 24.marec 2020.

      @leon: tvoj odgovor pa je tipično populističen, brez ene utemeljene razlage. Plačujemo zavarovanje od plače za nadomestilo za primer brezposelnosti. Lahko bi smiselno podaljšali obdobje prejemanja nadomestila, ker bo težje najti službo. Podjetje ni inštitucija za izvajanje državne socialne politike. ...prikaži več Kaj sledi? Da bo podjetje odprlo še vrtec in osnovno šolo? Po drugi strani poznam podjetja, ki so pred 10 leti to zlorabljala. In tudi sedaj bodo. Delavci delali, uradno pa na čakanju.

    • max 10:32 24.marec 2020.

      Dela ni za tistega, ki samo sedi, joka in čaka na pomoč. Za tistega, ki delo vidi in ga tudi opravi ga je pa več kot dovolj.

    • Avatar Leon
      Leon 12:12 24.marec 2020.

      max.....kako pa je s plačilom ?

    • max 18:31 24.marec 2020.

      Leon... plačilo je stvar dojemanja. Nekateri razumemo plačilo za delo, ki ga opravimo, spet drugi kot plačilo razumejo socialno podporo, in pridno skrbijo samo za to, da službe ne dobijo. In ne mečem vseh v en koš, da bo takoj jasno

    • Avatar Leon
      Leon 19:31 24.marec 2020.

      Max...nakladaš in sebi lažeš .

    • max 23:03 24.marec 2020.

      HAHAHAH očitno te je malček zabolel tole :)

  • wolf.ata 12:13 24.marec 2020.

    levi brezdelneži,napajalniki iz državnega,našega denarja tolčejo po vladi J.J.,ker je prejšnja nesposobna raje pobegnila,naj povejo kam so dali 1.2miljarde €urov,ki so se zadolžili tik predno so odstopili,pa 10.letne pogodbe za izbrance,pa odpravnine po 10.000€ ali več,stanovanja skoraj zastonj itd.,fino plačana ...prikaži več dela vsem itd.,pa še rovarijo in kličejo na vstajo,skriti za namišljenimi Twitter ali drugih socialnih profilov ,nekaj se jih je pa poskrilo,vlada dela dobro...

  • srecko53 10:35 24.marec 2020.

    iz globin cankarjevega doma na zeleno brdo si pa privoščijo, nima vlada svojih prostorov in ukrepi so možni samo zato ker je prejšnja vlada pustila zdrave finance in gospodarstvo, večino ukrepov pa sprejela pred mnogimi drugimi državami..

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 10:51 24.marec 2020.

    Delodajalcem predlagajo 100% do 200% dodatek na plačo in pri tem zamolčijo, da bo od tako velikega zneska delodajalec moral odvesti dohodnino po stopnji 50% tako, da delavcu ne bo dosti ostalo...

  • acheliw 23:04 26.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • gfasimor 04:04 27.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • centstubxi 13:04 26.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • rosanur 03:04 26.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • torohat 08:04 26.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • natasa868 10:38 24.marec 2020.

    Kakšni bedni komentarji

    • anton55 10:54 24.marec 2020.

      To niso komentarji,to je rezultat povečane rodnosti maloumja kot v Idiocracy

  • statahad 18:04 26.marec 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.