Slovenija
23124 ogledov

Vlada poziva državljane, naj to upoštevajo

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 08:53 20.december 2020.

    Skratka, v nekaj dnevih po srečanju z Macronom bi lahko Janša okužil vse vodilne osamosvojitelje, generalštab Slovenske vojske, predstavnike slovenskih organizacij po svetu in veleposlanike članic EU v Sloveniji. Zgolj zato, ker ni upošteval ukrepov NIJZ , ki narekujejo, da ...prikaži več bi se moral po stiku z okuženim Macronom - izolirati. Zakaj za Janšo ne veljajo enaki ukrepi kot za vse ostale ?

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 09:59 20.december 2020.

    jaz pa pozivam vlado naj takoj odstopi ;)

  • Avatar right
    right 10:14 20.december 2020.

    vlada, goni se v 3pm z vašimi ukrepi in nasveti. nismo vsi ovce in nismo od včeraj, da ne bi znali živeti brez vas, bagra diktatorska. šli bomo tja, kamor nas bo vodilo srce in želja.

  • Avatar ovca
    ovca 10:08 20.december 2020.

    Dol mi visi,kaj vlada pricakuje od mene,kot postenega davkoplacevalca. Jaz pa pricakujem od vlade,da takoj odstopi. Delodajalec smo posteni drzavljani. Torej lopovska vlada - spelji se! In ja,posteni drzavljani to pricakujemo! No,sedaj pa svizec zavije cokolado...-davkoplacevalci,kdaj se boste zbudili!?

    • munja 12:57 20.december 2020.

      Ovca, ti še ni prišlo v možgane, če jih sploh imaš, kar sicer po tvojih komentarjih dvomim, da bodo tisti, ki, če bodo prišli na oblast kaj boljši od teh??? ŠE VELIKO SLABŠI BODO!!!!

    • Ender3 14:33 20.december 2020.

      Boljša bi bila, začasno, tudi burek vlada, kot ta koruzna, swingerska. Je**jo nas, mi pa lahko samo gledamo.😎

    • Avatar ovca
      ovca 15:42 20.december 2020.

      https://jubitu.com/videos/watch/d06e0982-0f39-47ad-8df6-6f90ea5b034e?start=1m4s

  • vzev 08:18 20.december 2020.

    Ja, dopust bom porabil, da bom potem zaprt v hiši. Ja pa kaj še. Rajši delam. Dopust se pa bo porabil, ko bomo imeli svobodo.

    • vzev 08:20 20.december 2020.

      Pa tile prazniki bodo tako totalno brez vezni. Kaj boš šel na obisk k sorodnikom, če potem še v miru ne moreš pojesti skupne večerje, ker te drugače zunaj že čakajo inkasanti, da ti napišejo kazen zaradi neupoštevanja policijske ure?

    • Avatar right
      right 10:17 20.december 2020.

      dokler se boste eni drkali med sabo kdo je bolj levi in kdo bolj desni, namesto da bi stopili skupaj proti istemu teroristu, bo tako, kot je ali še slabše. zdaj pa hitro napad name, ovce debilne

    • vzev 10:29 20.december 2020.

      @right, sam sem vedno proti temu kdo je levi in kdo desni. Dokler ne bodo politiki v Sloveniji prenehali z zgodovino in se posvetili sedanjosti, pač ne bo uspeha. Sam sem na začetku celo podpiral tole vlado, ker sem mislil, ...prikaži več da nas bo vsaj zaščitila pred migranti. Toda dela pa ravno nasprotno. Mi smo ji postali največja nevarnost, ne pa migranti. Saj se spomniš tega, da so iz meje vlekli policaje, da so lahko maltretirali državljane.

    • vzev 10:31 20.december 2020.

      In tudi vidi se da je vlada totalno nesposobna. Saj ne znajo uvesti nobenega ukrepa, ki bi bil logičen. Največja sramota pa je, da smo mi laiki, ki komentiramo, takoj vedeli da je ukrep neumen, vlada pa je rabila nekaj ...prikaži več časa, da je to opazila. Potem se pa čudijo, da jih ljudje ne upoštevajo.

    • vzev 13:29 20.december 2020.

      Seveda je kriva vlada, če pa uvaja ukrepe, katerim se velika večina smeji, ker že vnaprej vedo, da so kretenski. In seveda jih ljudje potem ne upoštevajo. Samo spomni se npr. tistih parkirnih listkov s Hrvaške? Mi laiki, ki nismo ...prikaži večo plačani za to smo, takoj vedeli, da se bo to izkoriščalo, kako dolgo so pa to rabili, da so ugotovili na vladi.

    • vzev 13:29 20.december 2020.

      Mi laiki smo vedeli, da če boš zaprl javni promet, da boš ljudi prisilil v vožnjo z avtom, kjer je potem na manjšem prostoru precej več ljudi brez upoštevanja ukrepov, kot pa na javnem prometu. Kdaj so si to visoko ...prikaži večo plačani "strokovnjaki" prišli gor? Pa še bi lahko našteval.

    • Ender3 14:28 20.december 2020.

      Delitev in obmetavanje desno-levih,levo-desnih je passe. Sedaj je politični trend, delitev okuženih in neokuženih, preživelih in umrlih. Samo zato, da se ustvarjajo razlike in sovraštvo med državljani. Rabijo hrano za svoj obstoj in preživetje, prestrašen in apatičen narod pa samo nemočno gleda.

  • Avatar praufo
    praufo 16:17 20.december 2020.

    a ma ta fuknjena oblast dovolj žandarjev, da bo vse ko kontrolirala ... meni ni jasno kako lahko predlagajo takšne neumnosti ... a smo že vsi udomačeni pudli, da nas toste takole dresiral ... HALO ... ne bo tako

  • tomaz65 00:07 22.december 2020.

    Pa to ne mores verjet kaj se bodo se spomnil..boste vsako stanovnje prisli in prestel koliko nas je .jebite se ce nimate odlocbe sodisca

  • jakec1575 12:36 20.december 2020.

    Kmetje niso bili zaprti niti enkrat in tudi tokrat ne bodo, a vendar bomo delili pomoc dejavnosti, ki ni bila zaprta ali prizadeta saj izvoz deluje, uvoz pa je itak pojenjal, kar pomeni, da domaci kmet porda doma. Pa se ...prikaži več neto dobijo vec ven. Pa se vse evropske subvencije lahko koristijo in v kmetijstvu jih je najlazje dobiti. ce to ni politicni bonboncek poleg farskemu utd potem ne vem kaj je. pa se vsi na kmetiji bodo dobili 150e. študentom, ki bodo v naslednjih letih nosilci davkov in dodane

    • jakec1575 12:37 20.december 2020.

      vrednosti pa 2x naleto 150€. bravo vlada. tvoje prioritete in cilji resevanja gospodarstva v naslednjih 3 letih so ti res na nivoju.

  • anonime 10:56 20.december 2020.

    tukaj se vidi kako butasti Jenull spoštuje ukrepe: https://twitter.com/DolinarJr/status/1340329366060863490

    • jakec1575 12:37 20.december 2020.

      dej raj poglej pkp7 tele.

    • anonime 12:46 20.december 2020.

      Jakec; Sedaj se bo potrebno malo potruditi tudi za sredstva in se bo videlo komu je res do tega kar počne! Predanost in zavzetost ljudje vedno nagradijo! Pričakujem angažma NVO-jev in seveda rezultate in uspeh! Jim bom čestital, če jim uspe!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.