Slovenija
13 ogledov

"Vlada se je neposredno vpletla v programsko politiko RTVS"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • boskre 16:05 06.april 2012.

    "Gori doli naokoli, Lahko noč, Turbulenca, Glasba našega časa so med drugim tiste oddaje, ki bodo ukinjene, so za naš portal pojasnili na javnem zavodu. Prav tako ne bo več projektov, kot sta Poletna noč in Festival narodnozabavne glasbe" <br ...prikaži več />- ma prvič slišim za te oddaje ... kar mam jaz z RTV je obvezni prispevek, ... otroci pa gledajo edino Moji, tvoji, najini ... Zarad mene lahko vse ostalo ukinejo.

  • 1111 15:49 06.april 2012.

    ...naj končno začnejo delat na RTV-ju, sej plačani so več kot odlično!!!

  • mrki 18:56 06.april 2012.

    Nlada je samo pokazasla, kdo na RTV sploh kej dela!! Vse sedaj redno zaposlene odpustit , če ne znajo delat , pa na mesto njih zaposlit te honorarce!! Lenuhi RTV-jevski!

  • dajno 21:31 06.april 2012.

    V kolikor je teh 400 tako pomembnih, da je očitno ogrožen program, potem pa ostalih 3000 odpustit pa te zaposlit!

  • gggg 18:17 06.april 2012.

    Zakaj pa teh oddaj, ki so odpadle in ki naj bi še odpadle ne delajo kar tisti, ki so redno zaposleni na RTV? Če ne znajo, potem se jih pač odpusti in na njihova mesta postavi tiste zunanje, ki zdaj ne morejo delati.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.