Slovenija
50017 ogledov

Vlada sprejela novo odločitev glede cepljenja

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 21:10 21.oktober 2021.

    Kar ni dobro za nas, bodo pokasirali že tako ubogi Afričani. Jao, jao!!! Sama globokoumne ideje ima ta naša vlada. Nagrajevanje zdravnikov in sester splošne medicine, če bodo imeli dovolj precepljenih!?

    • si_rob 09:03 22.oktober 2021.

      To ni ideja naše vlade. To je agenda, da je treba cepiti čim več ljudi v nerazvitem svetu, da se bodo "bolje razvili", oziroma hitreje zboleli in gagnuli.

  • Gandi123 21:14 21.oktober 2021.

    🐑🐑🐑 ste pocepili, ostale boste težko. Kar nekaj jih poznam, ki obžalujejo da so se cepili in niti slišati nočejo več o drugem ali tretjem cepljenju.

    • suineg7878 06:59 22.oktober 2021.

      Tudi jaz. Zato niti pomisliti ne upajo, da "anulirajo" status polno cepljenim na "necepljen" tako kot v Izraelu.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 02:55 22.oktober 2021.

    Vlada je torej razpisa!a nagrado za ulovjenega necepljenca, podobno kot svojčas na divjem zahodu...." išče se necepljen ali prebolel"... In v Afriki so res porazno cepljeni in zato imajo bistveno manj hospitaliziranih ter mrtvih. Sedaj bi jim radi s podarjenimi ...prikaži več cepivi olajšali pot do krematorija..

  • Gandi123 21:22 21.oktober 2021.

    Ljudje smo zgubili zaupanje v oblast, desno in levo, v policijo, ki ščiti mafijo na oblasti namesto ljudi, upam, da ne bomo izgubili še zaupanja v osebne zdravnike!

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 21:45 21.oktober 2021.

    A bo poklukar dobil nagrado za inovatorja leta 2021-2030!!

    • si_rob 09:14 22.oktober 2021.

      S tem sranjem, ki je verjetno zrasla na njegovem zeljniku, če pa ni, jo je dovolil, kar je še slabše, bi moral nemudoma oditi iz vlade.

  • Avatar Lion007
    Lion007 21:23 21.oktober 2021.

    V Afriki imajo Ivermectin in so zdravi kot dren. Ne potrebujejo tega sranja.

  • rd2dmk2 22:34 21.oktober 2021.

    o bog, pa telim padarjem nikol dost, zdej bodo še s tretjega konca jim penezi tekli. najprej redna plača, potem dodatek na covid in zdej ekstra bonus za novačenje cepilnih osebkov.. namesto da bi se posvetil dejanskemu pacientu, ga bo ...prikaži več po hitrem postopku obdelal, zato da ga bo potem začel masirat s cepljenjem, če slučajno še ni. a ne bi rajši matejčka za to ponucal, ta je vsaj soldatom obljubu zastonj izpit za avto, kaj pa zdej cepilci dobijo, zastonj trugo od poklukarja?

    • Zdravapametnadopustu 07:54 22.oktober 2021.

      Točno tako. Namesto, da bi zdravniki delali redno delo in sprejemali redne paciente, kar jih mnogo ne počne, bodo sedaj aktivirani za novačenje cepljenih. Od avgusta poskušam do moje osebne zdravnice, pa ne pridem mimo sestre, sedaj me zanima kako ...prikaži več hitro bom dobil klic ali sporočilo, naj se pridem cepit.

    • si_rob 09:11 22.oktober 2021.

      Zdravniki so itak pospeševalci farmako mafije. Vsem manekenom iz farmacije bi morali strogo prepovedati obiske vseh zdravstvenih ustanov. Če bi pa prišli, bi jih morali takoj prijaviti kot lobiste. To je banda, ki podkupuje zdravnike in vse, ki delajo v ...prikaži več zdravstvu(tudi visoki položaji v politiki). Znane so razne "strokovne ekskurzije" po egzotičnih deželah.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 22:18 21.oktober 2021.

    Lek bo filal nova cepiva 24 milijonov ? Za koga ? Nas mislijo cepit v nedogled? Morajo polirikizdaj farmacevtom zagotoviti zaslužek?

  • Avatar Leon
    Leon 08:02 22.oktober 2021.

    Vlada in zdravstvena STOKA si bo podeljevala nagrade za zavajanje državljanov .

  • Avatar Leon
    Leon 08:05 22.oktober 2021.

    Kdaj bodo zapisali vse stranske učinke cepljenja ? Starejši cepljenji imajo uničen Imunski sistem ,kar jih bo pokopalo ob najmanjšem prehladu .

    • Boschtjan Zupanchich 09:06 22.oktober 2021.

      Točno To !!! ! !!! Samo za Uničenje ljudi se jim gre !!! ! !!!

    • si_rob 09:15 22.oktober 2021.

      Ne, saj ih bodo sedaj cepili proti gripi, ki baje prihaja, prihaja.....

  • Boschtjan Zupanchich 09:06 22.oktober 2021.

    Protesti So po celotnem planetu, samo msm ne poročajo o tem : https://www.youtube.com/watch?v=tHpZ2vqJbMA

  • jakec1575 09:46 22.oktober 2021.

    ne razumem, zakaj vlada ne sprejme protokolov ob prvi okzubi. posiljanje domov in cakanje ni protokol. zdravljenje z zdravili se mora zaceti takoj. v zgodnji fazi. tezko razumem, da ta zabita vlada ima samo en protokol. tega prerosto ne razumem.

  • Kirka 10:27 22.oktober 2021.

    Jaz do svoje zdravnice ne pridem, ko sem jo pa dobila na telefon in prosila za e-recept za neko vsakdanje zdravilo, je le-ta do lekarne, oddaljene 10 m od ZD, "potoval" 4 dni. Sedaj, ko bo ugotovila, da še nisem ...prikaži več cepljena, bova verjetno dnevno v stiku.

  • David_Boyle 16:12 22.oktober 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • bobubob 16:43 22.oktober 2021.

    Oblast lahko predpiše, da prenos virusa s 'cepljenega' na necepljenega ni okužba. Lahko predpiše, da se v novoreku uporablja za dejanje podkupovanja drugačne besede. Lahko predpiše, da zdravila ni, lahko predpiše da strup postane cepivo. Ampak cesar je kljub temu ...prikaži večmu še vedno nag.

  • Kirka 08:50 23.oktober 2021.

    Zdravstveni delavci so že dobili svoj del covidne pogače. Predlagam, da nekaj dobijo tudi poskusni zajčki teh cepiv, saj so bili testni osebki nekoč plačani, da so na njih proučevali stranske učinke raznih farmacevtskih zvarkov. Vsak, ki se bo cepil, ...prikaži več naj dobi vsaj 200€ /1 dozo Pfeizerja, za AZ 300€, za Janssen 500€. Ali pa vsak vsaj zavojček bonbonov.

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 10:21 22.oktober 2021.

    ZAMUJENO, Najprej je ba nje naroda v glavo z odloki prepovedmi in strašenjem, zdaj pa ko vam je vse spodletelo bi radi krivdo prevalili na zdravnike in med. sestre.

  • dd 13:13 22.oktober 2021.

    Moj doktor, ki ga ne briga zdravljenje mojih dosedanjih bolezni, naj bi me po novem klical domov za cepljenje. Naj si ne predrzne!

  • Stane Adamič 05:43 22.oktober 2021.

    Če so levičarji na vsakem koraku proti skupaj z POP TV in RTV, na vsak ukrep mečejo polena pod noge. Za mrtve jim ni mar v stilu, ter slabše za državo tem boljše za levičarje.

    • mia82 06:43 22.oktober 2021.

      Stane Adamič a so levičarji krivi za smrti v DSO? Čas bi bil, da spregledate

    • si_rob 09:16 22.oktober 2021.

      Stane, odjebi!!!

    • Avatar Jurič Zvonko
      juric 10:19 22.oktober 2021.

      Ti očitno ne moreš brez levičarjav, pokvarjenc pokvarjeni

    • rd2dmk2 10:34 22.oktober 2021.

      ne more adamič brez levih, ker ima dve levi roki in dve levi nogi. pa tako še plesat ne more kot mu šef žvižga.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.