Slovenija
13283 ogledov

Vlada spremenila ukrepe za omejevanje širjenja covida-19

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 14:09 10.september 2020.

    "Strokovna skupina je zavzela stališče, da se karantena skrajša na 10 dni, po zaključku pa ni potrebno testiranje."-citirano. Finančni razlogi ali nezanesljivi testi?

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 20:00 10.september 2020.

      Ne palamudi.To ti te športne razlagaj mladim bralcem in ne upokojenemu senatorju.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 00:25 11.september 2020.

      Jaz,če bi bil tenisač,bi bili sami udarci izredno močni in izredno natančni... . Đoković je atlet in za današnje čase kompleten.Zasluži vsaj 20 GRAND SLAMOV in Nadal mi je nekako najljubši.... .Ampak, kar je pretiravaje,je pretiravanje.

  • Kmodri 18:00 10.september 2020.

    Pravila menjajo hitreje kot gate...

  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 15:33 10.september 2020.

    Ne bo potrebno testiranje po končani karanteni, ker kdor je okužen, zboli prej? In lahko tudi ne gre na test, če ni hujše oblike, ter potem kužen na delo in v svet. Potem pa zopet ne boste vedeli od kje ...prikaži več notranje okužbe in se kregali na vse. Testiranje je nujno za preprečevanje okužb in njihovo zmanjševanje. To kar imamo, pa je kar nekaj, samo potuha zdravstvenemu sistemu, da jim ni treba delati nič posebnega.

  • matjaz39 07:27 11.september 2020.

    No pri nas smo že vsi bolani, sin doma, žena doma leži na pol mrtva jaz grem še nakako lahko v službo ampak naj mi sedaj nekdo pokaže junaka, ki bo mene ali kogarkoli od moje familije testiral?

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 18:29 10.september 2020.

    Ma,jebeš korono... .Sodnico od Đokovića,sam eno prpizdu okol kepe(če ne bi bilo kamer) . Ogoljufan za 18 Grand Slam... .Poslušam dober komad iz sezone 98',ko sem bil v vojski,"Wes - Alane".

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 10:44 11.september 2020.

    po uradnih podatkih samo za covid-19 ni v zadnje pol leta v Sloveniji umrl niti en sam človek. Ogromno ljudi sem vprašal kako praktično izgleda prebolevanje te "strašne" bolezni ko ne moreš dihati Nihče ne ve, ker nihče nima osebnih ...prikaži več izkušenj. V svetu je veliko neodvisnih mikrobiologov in zdravnikov jasno povedalo kako in kaj jev resnici s tem virusom. To vejo vsi politiki zato maske nosijo samo pred kamerami. https://www.youtube.com/watch?v=doQpiJ

  • matej6 15:21 10.september 2020.

    Ne moremo se gibati namesto vas, lahko pa vam pokažemo najhitrejšo in najenostavnejšo pot do vaše postave, ki si jo že dolgo želite 😎🤝 https://www.facebook.com/beat.bodyshaping

  • Avatar Snelmenella
    Snelmenella 00:43 11.september 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu >>> www.Sextis.fun

  • payapov896 21:54 10.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.