Slovenija
27 ogledov

Vladi všeč le deset idej ljudi

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Marko Slovenia 07:25 26.november 2013.

    predlagam da pregledajo milijonske odlive v lihtenštajn

  • punca05 08:13 26.november 2013.

    REVIZORKA-bravo!

  • erikkk 16:13 26.november 2013.

    Štirih leta delovanja spletnega portala Predlagam vladi prebiram tudi jaz z zagot

  • erikkk 16:16 26.november 2013.

    prehiter enter ....naj nadaljujem:z zagotovostjo lahko trdim da so ljudje vladi predlagali veliko pametnih zadev in ne samo o laježu psa pa izpitu vsakih 5 let ... ta dva predloga je nekdo samo enkrat v štirih letih predlagal ... ...prikaži več. malo vse skupaj prenapihnjeno v članku

  • revizorka 08:06 26.november 2013.

    Nehajte s temi bedarijami...Kar je šlo je šlo in nikoli več ne bo prišlo... Ta in prejšnje nesposobne vlade so v enem tednu naredile več škode,kot je v celi zgodovini Slovenije odteklo v off shore države! To je glavni problem! ...prikaži več Vse ostalo je malo za PR... Denar je odtekal tudi iz Nemčije in Avstrije,pa zaradi pametnejših odločitev vodstva države nista v taki poziciji kot mi... Mi pa še vedno rdeči/črni,partizani/domobranci, sedaj pa še off shori,pa inšpekcijski pregledi kafičev,prodajalcev rož in vulkanizerjev...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.