Magazin /magazin/vip
26355 ogledov

Vlado Kreslin o zgodbi z Dončićem, ob kateri se boste naježili

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pierre 09:14 20.januar 2023.

    Res sem se hudo naježil zaradi tega članka....

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 05:43 21.januar 2023.

    Madona tko sem se naježil, da so me ježi vzeli za svojega!!

  • Grof 08:10 20.januar 2023.

    Naježim se, ko vidim tega pajaca, kreslina. Ta pizdek v življenju ni nič pametnega, glas pa ima, pa saj ga nima, bolj je podoben scanju ovc na tanek pleh

    • Orto 10:49 20.januar 2023.

      Grof, veliko grenkobe je v tebi, Upam, da takšno stanje ni posledica dogajanja pri urah slovenskega jezika v OŠ, kjer si več kot očitno zelo trpel. O okusih se seveda ne razpravlja, vendar, ko se spustiš na tako raven kot ...prikaži več si se ti, izkazuješ vsi svojo človeško širino in intelekt oz. v konkretnem primeru ozkost in idiotizem.

    • Grof 20:48 20.januar 2023.

      Miško, presenečaš me s tvojo polževo inteligenco, širina pa je brez meja, je samo črna luknja v levičarskih buač po hudi suši

    • Svobodnež 22:18 20.januar 2023.

      Grof, najprej se nauči slovensko pisati! Žaliti ljudi, ki ti niso nič naredili, je pa podlost!

    • Orto 11:35 21.januar 2023.

      Grof, govorimo o g.Kreslinu, ti pa o levičarjih, desničarjih , miškah in črni luknji. Več kot očitno imaš probleme s sabo, stopi iz kleti, odloži pingo sok in senvič ter se nadihaj svežega zraka.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.