Slovenija
14473 ogledov

Janša napovedal: Ta ukrep bo preklican v kratkem

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 21:56 12.maj 2020.

    Kaj vse se bo še moralo zgoditi, preden tega psihičnega bolnika končno spravimo v ustrezno zdravstveno ustanovo zaprtega tipa... Ukrep je po definiciji posega v Ustavne pravice protiustaven. kriminalna združba na oblasti je sprejela celo vrsto ukrepov, ki kršijo človekove ...prikaži več pravice in svoboščine. Janšizem je zločin zoper človečnost. Ustavimo janšizem - zaženimo Slovenijo! #NEjansizmu #UPOR #vstaja #petkoviprotesti #SFSN #Dolzvlado #PadaVlada #SamoJako

    • Avatar jate
      jate 04:51 13.maj 2020.

      takoj povem ,da nisem za janso ne za nobene druge ampak, saj tudi druge drzave so imele razne ukrepe,potem takem kaj so vse kriminalne zdruzbe,krsenje clovekove pravice,omejitev svoboscin itd itd, ?ne vem..uprasam..

    • Avatar Leon
      Leon 08:56 13.maj 2020.

      jate...lepo da vprašaš . Jaz ti povem,da je meni vseeno kdo krade v Belorusiji . Želim,da v moji domovini kriminalce kaznujejo .

    • Avatar jate
      jate 09:17 13.maj 2020.

      leon popolnoma se strinjam s teboj. sicer pa vecinoma ti dajem pluse raznim tvojim komentarjem.

  • Avatar Leon
    Leon 08:53 13.maj 2020.

    Nadomestil ga bo odlok o obveznem brisanju riti s toalet papirjem znanega proizvajalca po izboru ministra za korupcijo P€čivalška .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.