Magazin /magazin/vip
33195 ogledov

Ne boste verjeli, kakšen talent še ima voditeljica Dnevnika

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 11:15 06.december 2022.

    Valentina Plaskan je zame pred vsem prodana duša. Iz prodorne in kritične voditeljice informativne oddaje se je prodala Janezu za kaj že? Da sedaj vodi poročila na nacionalki. Fuj!

    • Avatar Zoran
      StarMačk 11:55 06.december 2022.

      Pozabljaš, da je Valentina Plaskan kot voditeljica in novinarka na RTV SLO že delala, predno se je za nekaj časa preselila na Planet TV. Torej se sedaj nikamor ni prodala, ampak se je le vrnila tja, kjer je že bila! ...prikaži več Punca ima veliko umetniških in drugih talentov tako, da jo zanima marsikatero področje, ob tem pa je še pridno študirala, ter diplomirala in magistrirala iz teoretske psihoanalize. Ne vem s čim se lahko ti, ki tu neosnovano pljuvaš po njej pohvališ!?

    • jakec1575 20:39 06.december 2022.

      Platina.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 21:20 06.december 2022.

      StarMačk preden je prišla na Planet tv se jo spomnim samo kot igralke in sodelavke Radia Ga ga. Vem, da je punca študirana, da ima mnogo darov. Poznam jo osebno. Sva večkrat poklepetali, dokler ni duše prodala politični desnici, kar ...prikaži več je počela tako očitno, da je bilo že neokusno.

    • robi2107 21:23 06.december 2022.

      StarMačk Lahko da ima 1000 talentov, ampak za špikerja je treba imeti čist, jasen glas, tega pa ona nima. Poleg tega je treba pri branju teksta upoštevati ločila. Ko sem jo prvič videl voditi poročila, jih ni upoštevala, zaradi česar ...prikaži večr je bil parkrat tekst popolnoma nerazumljiv. Ne vem, morda je imela tremo. Kakorkoli, to se da naučiti, barve glasu se pa ne da spremeniti. Zato za moje pojme za špikerico ni primerna.

    • Avatar Zoran
      StarMačk 23:40 06.december 2022.

      Mehičanka76, sem jo spoznal ko je kot gimnazijka zadnjega letnika celjske gimnazije začela nastopat s skupino Hellcats. Mislim, da je to moralo biti nekje l.2010!? Še vedno se občasno srečava na kakšnem koncertu, dogodku. Vem da je bila za časa ...prikaži več študija na Radio Študent, igrala v filmih, nadaljevankah, imela samostojne koncerte. To za Planet TV vemo vsi, z Radio Ga Ga pa sodeluje cca. 2 leti. Da kot novinarka sodeluje z RTV in se pripravlja na magisterij, pa je omenila v nekem intervjuju l.2017.

    • Avatar Zoran
      StarMačk 23:42 06.december 2022.

      To kakšna pa je njena politična opredeljenost nisva nikoli debatirala in me, tako kot pri drugih znancih in prijateljih, niti ne zanima kakšna je!

  • rafo 11:01 06.december 2022.

    dobra je Valentina, da si oči in ušesa spočiješ

  • robi2107 10:07 06.december 2022.

    Če ima dober glas za pevko v metal bendu, še ne pomeni, da ima dober glas tudi za voditeljico dnevnika. Si predstavljate, da bi dali dnevnik vodil kak Vajta ali Vlado Kalember? (mularija bo mogla guglati, malo starejši bojo pa ...prikaži več že vedeli, zakaj sem dal njiju za primer)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.