Slovenija
41597 ogledov

Vodja intenzivne: "Bolnik, ki smo ga intubirali včeraj, je prišel dobesedno s ceste"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 12:57 21.september 2020.

    Vse kar je napovedal tale ranocelnik lahko napove tut Janez Janšizem,da bodo njegove napovedi imele težo in verodostojnost morjo začet testirat vsaj 25.000 ljudi na dan in zmaga kapitala in farmacije bo popolna,ljudje,ki trpijo za drugimi obolenji nej grejo pa ...prikaži več na britof v mrliške vežce ležat in naj čakajo kaj bo??

    • oneh 13:14 21.september 2020.

      Po tvoje torej, morajo na britof v mrliške vežice tisti, kateri imajo virus? Ali si podredno mislil reči, da moramo zdraviti oboje- pač tako ene kot druge damo skupaj v bolniške sobe in vsakega zdravimo kot njegova bolezenska slika zahteva?

  • Ender3 13:36 21.september 2020.

    Kakšni jamrači se oglašajo😎,tudi tisti iz prometnih nesreč prihajajo s ceste in so po potrebi intubirajo, pa jih nihče ne more vprašati, če imajo corona teste negativne. Za profesionalce je to rutina in nikoli, se posebno ne omenjajo. Oglašajo se ...prikaži več zgolj tisti, ki se niso sposobni soočati z urgenco in raje iščejo medijsko pozornost.

  • Avatar Leon
    Leon 13:45 21.september 2020.

    Država ni pripravljena investirati v bolniske postelje ! Kaj pa v ŠTIRKOLESNIKE, PATRIJE,TRANSPORTNO LETALO .......komu je to namenjeno ? Žrtvam Covida ?

    • Avatar ovca
      ovca 14:10 21.september 2020.

      jajcu, da se petelini

    • blayo 01:05 22.september 2020.

      Kolikor jaz vem je postelj zadosti. To vedo povedati celo koronaskeptiki, ki pravijo da so bolnišnice skoraj prazne...

  • banedih461 22:52 21.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • Avatar Anniskossa
    Anniskossa 00:34 22.september 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu --- www.Sextis.fun

  • Avatar ovca
    ovca 14:09 21.september 2020.

    Zanimivo branje : https://www.planet-lepote.com/dr-uros-dobnikar-covid-19-javni-poziv-zdravnikom-in-zdravniski-zbornici-slovenije (ali lahko ugibamo, da zdravniška zbornica tudi ne odpira pisem, mailov,...)

    • blayo 00:56 22.september 2020.

      Vse OK, samo še rešitve me zanimajo. Pa ne v smislu "Zazrite se sami vase...". Dajte se povezat že enkrat (da vidimo koliko vas sploh je) pa nastopite z neko konstruktivno iniciativo, na samo o tem kako ta test ni ...prikaži več dober, kako so oni ukrepi bedni, zakaj se sploh testira, zakaj ni obdukcij in podobnimi blodnjami...

  • Avatar ovca
    ovca 17:24 21.september 2020.

    Le kje so se danes zataknili troli s trstenjakove?Samo 1 tukaj blebece. So sli po navodila,pa je tekst pretezak,pa trenirajo,pa trenirajo.... 🤔😄🤣

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.