Šport
33694 ogledov

Vodstvo dirke kaznovalo Rogliča

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 12:09 27.maj 2019.

    To pravilo velja samo za Rogliča ? Enako počnejo drugi kolesarji ,to je potem dovoljeno ?

    • fiston 16:37 27.maj 2019.

      To ne vem. Sem gledal, pa niti nisem tega opazil, da bi se držal. Sem pa videl, da je praktično ves čas vozil za avtomobilom v zavetrju in tako z lahkoto ujel skupino, to pa tudi ne vem če je ...prikaži več dovoljeno. Je pa s tem sigurno dobil več kot z držanjem. Sicer pa brez veze, zakaj je to sploh dovoljeno, pa da avtomobili vozijo med kolesarji. Jaz bi enostavno na vsakih toliko kilometrov postavil mize s pijačo, avtomobili pa kolesrjem ne bi smeli priti bliže od 100 metrov, razen če je potrebena pomoč.

    • Snežinko 10:06 28.maj 2019.

      "razen če je potrebena pomoč."??? Zakaj pa pomoč? Dirka bi bila veliko zanimivejša, če te pomoči ne bi bilo. Vsak naj ima kolo, ki ga ima na startu etape. Če ti kolo zdrži v redu, če ne pa =biga.... a ...prikaži več v smučariji v primeru padca nataknejo rezervne smučke in nadaljujejo? A v formuli v primeru odpovedi motorja na dirki zamenjajo avto in nadaljujejo? NE! Zakaj je tu drugače? Če tako kolo stane ohoho denarja mora tudi delati brezhibno.

  • hefe 13:09 27.maj 2019.

    A še vedno trajbate to, da je Roglič Trboveljčan?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.