Svet
22503 ogledov

"Vojno stanje". Panika zaradi drugega vala.

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • asmas1965 18:52 15.junij 2020.

    še vedno pa mi ni jasno (sicer se mi dozdeva) zakaj je umrl mlad in zdrav zdravnik,ki je prvi opozoril na nevarnost.Na" trgu nebeškega miru" je bilo tudi samo nekaj 10 mrtvih študentov...Uradno.

    • lulibuc 19:43 15.junij 2020.

      Komunistična partija je itak tam zakon, rdeča mafija, ki tepta vse človekove pravice, katere naši rdeči lenivci in socialci tako radi povdarjajo. Kitajska je država manipulacije.

    • asmas1965 19:55 15.junij 2020.

      prebral sem,da morajo imeti vsi polnoletni državljani mobitel,preko katerega jih lahko oblast nadzira.Vse je mogoče.Prebral pa sem tudi,da so v času koronavirusa na kitajskem "ugasnili naročnino " več kot 7 miljonov mobitelov.Menda so lastniki umrli????.Kitajcem res ne verjamem nič.dvomim,da je ...prikaži več bilo samo par tisoč mrtvih.Vsekakor drži pregovor.:"prva žrtev vsake vojne je resnica".Sicer ni vojno stanje, resnice pa komunisti niso nikoli vzeli za svojo vrlino

    • mph 21:20 15.junij 2020.

      Nič nenavadnega, povsod je umrlo precej zdravnikov, še posebaj v Italiji ... ker jim niso priskrbeli zaščitne opreme, "kasirali" so ogromne količine virusa, pa nehote so ga še trosili naprej. Grozljivo je, da ni imela praktično nobena država nekih nujnih ...prikaži več zalog za take prilike. In da večina držav ni uspela vse sile usmerit v hitro proizvodnjo.

  • 31d2cb75bba7a057b2d837348db07ecb8f4a128c 20:29 15.junij 2020.

    odvzemite ranocelničkom možnost odločanja o življenju drugih in takoj bo vse spet ok. ne vem zakaj bi mi neki cdc, nijz, who, gatnik in ostali bizgeci govorili, kako naj jaz živim

  • suineg78 21:47 15.junij 2020.

    Dajte še kakšno novico iz Belorusije, Švedske ali Japonske, ki niso imele skorajda nobenih ukrepov in so še (skoraj) vsi živi in zdravi. Prenehajte "psihirat" ljudi s click bait članki. Za COVlD obstaja zdravilo, več njih. Bolj se bojim globalistične ...prikaži več vlade, ki nas bo hotela pocepit kot ovce. Zdravstveni delavci, ki smo jih najprej častili, bodo sedaj prvi v vrsti za pohabljanje. Bravoooo!

    • mph 23:48 15.junij 2020.

      Bo treba malo bolj brat, Švedska s svojim čudovitim modelom ima več mrtvih kot 4 bližnje države skupaj, Japonska je izredno disciplinirana in so kar redno sprejemali vse potrebne ukrepe, ... o Belorusiji ne bi.

    • lulibuc 06:53 16.junij 2020.

      @mph, ti si bedak dneva, kot skrajni levak, pa idiot stoletja

  • Avatar jate
    jate 20:31 15.junij 2020.

    ce je tam zarisce in v braziliji kot pravijo ,pol naj takoj blokirajo letalski promet ,da se ne raznese po celem svetu,ce to ne bodo naredili ,to pomeni da sploh nin tako resno da je samo politicna farsa,,,spet en nateg in ustrahovanje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.