Slovenija /slovenija/crna-kronika
16391 ogledov

Volan prepustil 15-letnemu sinu, nato umrl na mestu

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Klementina8 11:30 04.oktober 2017.

    Mislim,pamet ravno ni bila njegova vrlina.Bosanc,kaj pa drugega.Pa 15 letnemu smrkavcu preda volan.Vsak normalen bi poklical prvo pomoc in do nesrece ne bi prislo.Pa se druge je ogrozal,15letnik nima nekih izkusenj za volanom.Cetudi mu prva pomoc ne bi mogla pomagat,vsaj ...prikaži večj do nesrece ne bi prislo Glupi balkanci.Ni Nemcija bosna.

    • Lavdan 18:40 04.oktober 2017.

      Pametnjakovička.

    • Klementina8 18:43 04.oktober 2017.

      A moram kaj komentirat na tak butast post? Ne.Back off.

    • tady 07:26 05.oktober 2017.

      Klementina..težko najdem primeren in nežaljiv odgovor na tvoj komentar.. Ja,res ni bila pametna odločitev prepustiti volan fantu, res bi moral ravnati drugače..Vendar ne vemo v kakšni stiski je bil. Bosanc...glupi balkanci?? Pa kaj hudiča je narobe s tabo,kako sploh lahko ...prikaži več tako prekleto primitivno razmišljaš in komentiraš? Naj povem da sem Slovenka po vseh vejah.A ko prebiram tovrstne šovinistične izjave me resnično zmrazi. Ja,"glupi balkanci"..njih pa res ni škoda a ne Klementina? Lep dan želim

    • Klementina8 09:51 05.oktober 2017.

      A moras napisat roman?Ne zanimas me.In ne,ni jih skoda.Ne vsiljuj svojega mnenja in mi ne pametuj.Ker tudi jaz tebi ne vsiljujem svojega mnenja.Back off.

    • tady 11:32 05.oktober 2017.

      Smiliš se mi.... Lep dan in lepo življenje ti želim.

    • Klementina8 11:43 05.oktober 2017.

      Hvala za skrb,ni potrebe,sem cist kul in ok.Whatever...ja,tut tebi vse ok.Karkoli ze hoces povedat.Mhhhmmm

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.